Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Beállt a karizmom, nem birom...

Beállt a karizmom, nem birom kinyújtani a kezem rendesen. Valami ötlet rá?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Voltam kondiban és valamit most kivételesen elronthattam, mert be van állva a felkaromon az izom és nem bírom kinyújtani a karom teljesen, csak lassan mert irdatlanul feszül a kezem. Ha lenyújtom utána jó pár percig de ha utána behajlítva tartom kicsit újra nem tudom kinyújtani rendesen. Mit ronthattam el edzésnél mit kellett volna csinálni hogy ez ne forduljon elő? Illetve mi a teendő most, hogy előbb elmúljon?

2022. szept. 15. 08:37
 1/6 anonim ***** válasza:
32%
Azonnal háziorvos és majd ő megmondja merre tovább. Lehet hogy izomszakadas.
2022. szept. 18. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Biztos, hogy nem, mert akkor még semmit sem éreztem, csak másnap előszőr. Aztán utána is kicsit ráedzettem és utána lett mégrosszabb. Most már teljesen ki tudom nyújtani, de még egy kis feszülést mindig érzek.
2022. szept. 18. 10:07
 3/6 anonim ***** válasza:
A bal karom módszeresen beáll. Bevált módszer, amit Zacher kollega ajánlott és bevált, 5-6,vagy ha többet bírsz, 6 kg felett, tegyél zacskóba vagy vödörbe, kosárba stb súlyt (én ásványvízzel oldom meg) és engedd "lógni", közben járkálhatsz is, így nem csak húzza, de megérzik a sejtek is, amik regenerálnak. Pár perc elég, de ha fáj a vállad, ne csináld! Gyógyulást kívánok, talán neked elmúlik végleg, nekem sajnos sose fog, csak napokig vagyok tünetmentes.
2022. szept. 20. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Elmúlt már szerencsére. Csak nem tudom mit rontottam el. Lehet le kellett volna nyújtanom.
2022. szept. 20. 21:29
 5/6 anonim ***** válasza:
Ha újfent előfordul, legalább lesz egy B terved, ha már leírtam neked :)
2022. szept. 20. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Igen, köszönöm, majd kipróbálom, de biztos használ, mert anyújtás segített, csak az a baj, hogy kb 10 percig hatott.
2022. szept. 20. 23:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!