Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » 24-órás vizeletminta egyetlen...

24-órás vizeletminta egyetlen kis flakonba? (lent)

Figyelt kérdés

Sokat pisilek (vélhetően diabetes insipidus) és emiatt kaptam három nagy konténert, amibe 24 órán át MINDEN vizeletnek mennie kell.


Ezután miután leírtam papírra összesen mennyi volt, kicsit fel kell őket ráznom. És arányosan beleönteni EGYETLEN pici flakonba (amit szintén kaptam) és CSAK azt bevinni.


A kérdésem az, hogy biztos, hogy nem konténerenként kell flakonba tenni?

Végül tényleg csak EGYETLEN kis flakont viszek be?



2022. szept. 17. 11:39
 1/5 anonim ***** válasza:
Leírták hogy hogyan csináld, szerintem teljesen érthetően. Miért akarnád máshogy csinálni?
2022. szept. 17. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Szerinted minek tettem volna fel a kérdés ha leírták volna?
2022. szept. 17. 15:03
 3/5 Ypszilon1980 ***** válasza:
Leírtad, arányosan kell beletölteni a kicsibe, mi a kérdés?
2022. szept. 17. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

ha a 3 konténer tele van pisával, akkor mindet összerázod és konténerenként a kicsi edénybe áttöltöd 1/3 ig


Igy a konténerben a 3 nagy edény elegyének arányos része lesz(feltéve ha mind a 3 nagy edényben ugyan annyia pisa

2022. szept. 17. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Igen. Pontosan igy kell! Jol razd ossze es mind a harombol egyforma mennyiseget tolts bele. Minden benne van amit vizsgalni fognak. Filccel jelold be, hogy meddig toltsd hogy egyenlo aranyban legyen!
2022. szept. 18. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!