Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Dr. Rácz Lajos urológusról...

Dr. Rácz Lajos urológusról pozitív vagy negatív tapasztalat? Jártam nála és én elégedetlen voltam.

Figyelt kérdés

Magánrendelésre mentem, mert államiba kb. 2-3 hónapra kaptam volna időpontot. SOS volt, mert "felfázással" kapcsolatos és rohadtul fájt. Nagyon informatív voltam a problémám előzményeivel és jelenével kapcsolatban is, azonban az ambuláns lapon a zöld szemű Covid volt az egyik leglényegesebb momentum, ami leírásra került. Mindent erre fogunk mostmár rá? Vizelettenyésztéshez kaptam egy olyan piros csavaros tetejű gyűjtőt, amit az ÁNTSZ nem fogadott el, mert mondták, hogy ez tenyésztésre totál alkalmatlan és bórsavas vizeletgyűjtőben vigyem a mintát.


Nos, mindezért fizettem közel 20e forintot, valamint ha ott a magánrendelőben csináltatom meg a tenyésztést az +6e Ft és még hiteles sem lesz a piros gyűjtőben!

Habár az orvos viszonylag kedvesnek mondható, de szakmailag számomra bizonytalannak tűnt. Kb. olyan információkkal szolgált, amivel nagyanyám is tudott volna, ill. lenézem az internetről.



#urológia #felfázás #hólyaghurut #húgyúti fájdalom
2022. szept. 22. 12:21
 1/6 anonim ***** válasza:
Sajnos a jó urológus ritka mint a fehér holló, még a többi orvoshoz képest is. Saját tapasztalat 😟 legutóbb 3 különböző urológusnál voltam és mindet az utolsó bekezdésedben írtak jellemezték.....
2022. szept. 22. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

1/1 Köszi a gyors választ! Olyan gyorsan jött (ahogy az előző kiírt kérdéseimre is hasonló gyorsasággal), hogy lassan azt hiszem, hogy jelen oldal Adminja generálja ;)

No de félre téve az előítéleteket: teljesen igazad van! Ritka a jó urológus. Ha tudsz egyet, akkor lehet hasznos lenne, ha megosztanád itt másokkal.

2022. szept. 23. 17:09
 3/6 anonim ***** válasza:
Bórsavas csövet nem kapsz patikában, az csak laboroknak van, annak a labornak kellene adnia, ahol leadtad. De még “olcsón” megúsztad, a fővárosban +10-15-tel többet fizetsz.
2022. szept. 24. 02:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
3/3 Köszönöm a választ, habár a kérdésem nem erre irányult. Budapesten is van lehetőség 20e Ft környékén ellátásban részesülni. Bórsavas vizelet gyűjtőt patikában vettem. Kérlek benneteket, hogy a kiírt kérdésre fókuszáljunk, mert az lenne csak igazán hasznos! Köszönöm
2022. szept. 25. 11:56
 5/6 anonim ***** válasza:
Megkérdezhetem, hogy mi lett a tenyésztès eredménye? Nekem sokszor volt hogy semmit nem talált a Synlab közben meg már 10 percenként rohangaltam a WC-re... szerintem komolytalanok es egyaltalan nem vegeznek alapos munkát a laborok.
2022. okt. 6. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
5/5-re válasz: E-coli. Nem "felfázás", hanem csúnya szóval: tisztátalanság, higiénia.
2023. febr. 17. 12:41

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!