Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Van olyan gyógypedikűrös aki...

Van olyan gyógypedikűrös aki egy elhanyagolt férfi lábat szívesen kezelne?

Figyelt kérdés
Budapesten

2022. szept. 25. 16:14
 1/7 anonim ***** válasza:
95%

Es ha nem szivesen csinalja? Csak csinalja, mert ez a munkaja? Akkor ugy mar el se mesz? :DD


Jelentkezz be egyhez, amelyik szimpatikus.Ez a munkaja, nem fog meglepodni. De a ludtalpon nem tud segiteni :)

2022. szept. 25. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
87%
Ha megfizeted, bármelyik.
2022. szept. 25. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

függ attól hogy milyen állapotban van, mennyire súlyos, fáj stb.

egyébként miért pont most lett aktuális?

2022. szept. 28. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Nem tudom mennyire súlyos, de nagyon fáj nemcsak a lúdtalptól, bütyöktől, hanem konkrétan a tyúkszemeim meg a bőrkeményedések.

Azért lett égető mert már reggel az első lépés is fáj.

Neked is problémás a lábad?

2022. szept. 28. 23:55
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
sajnos igen, és viszonylag fiatal is vagyok:( kalapácsujjam és bütyköm van, a bal lábamon rosszabbb...sajnos a pedikűrös ezeken nem igazán tud segíteni, főleg arra jó, amikor kijön egy tyúkszem, vagy hogy jól vágja a körmöket, ez ugye a bütyök miatt nehezebb (egyszer begyulladt a körmöm, az szörnyű volt "az alap" fájdalmon felül, járni is alg birtam)
2022. szept. 29. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Én is fiatal vagyok :) Neked romlik? Ha ajánlanád a pedikűrösöd köszi ha priviben megírod.
2022. szept. 29. 10:29
 7/7 NTBS ***** válasza:
76%
Igen, de nem biztos, hogy szívesen csinálja.
2023. febr. 28. 06:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!