Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Szerintetek ez probléma?...

Szerintetek ez probléma? (Antibiotikum)

Figyelt kérdés
Hörgőket, arcüreget érintő bakteriális fertőzésem van, találtam itthon bontatlan (megfelelő körülmények között szekrényben tárolt, de 2022 júliusban lejárt) Aksolin (amoxicillin/klavulánsav 875/125 mg) antibiotikumot, melyet a kínlódásaim miatt elkezdtem szedni (eddig 2 szemmel, 12 óránként 1x adagolással), aztán eljutottam háziorvoshoz, aki Cefzilt írt fel. Két eltérő hatóanyag, nem probléma, ha végigszedem az Aksolint? 2 hónapos lejárati idő gondolom gyógyszer témakörben csekély, ellenben pl. a tejtermék élelmiszerekkel.

2022. szept. 30. 16:50
 1/2 anonim ***** válasza:
50%
Megemlítetted az orvosnak, hogy Aksolint szedsz ? Ha igen, akkor mit szólt ? Ha nem, akkor szedd be a megfelelő dózist belőle és a másik gyógyszerrel várj.
2022. szept. 30. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Nem említettem. Akkor nem probléma, hogy 2 hónapja lejárt?
2022. szept. 30. 17:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!