Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Salgótarjánban endokrinológus?...

Salgótarjánban endokrinológus? vagy van magánrendelés?

Figyelt kérdés

nőgyógyásznál jártam 1 hónapja elhúzódó vérzéssel

(vérzeszavarokkal inkább így helyes mert hol volt, hol nem ..)

ő nem talált semmit viszont vérvételre küldött (oda majd mostanában fogok menni)ha ez meg lesz el kellene mennem endokrinológushoz is mert pajzsmirigy alulműködés lehet talán az oka a gondjaimnak

(püffedt arc, szem felett is .. szemöldök ritkulás, fázékonyság , hideg végtagok, fáradékonyság, hangulatingadozás, csíkos körmök , és ugye a vérzés gondok..)


volt már valaki hasonló helyzetben?

szeretnék tanácsot kérni vagy csak tapasztalatokat írhatnátok. kicsit félek is a vérzés miatt.


pl:augusztusban végig véreztem ami azt jelenti meg jött 10én halvanyan le telt a 7 nap nem múlt el de még pecsételgetett aztán 20 körül volt egy pár napig nagyon erős vérzésem elég rosszul is voltam ez tartott 5 nalig mert felhívtam a nőgyógyászt aki csak szeptemberre 6án tudott időpontot adni na addig mit csináljak.. felhívtam a háziorvost és ergam cseppet írt fel az segített el is múlt a vérzés mire be jutottam a nőgyógyászhoz ..

de a helyzeten nem segített mert szeptemberben nem volt gond a vérzéssel 28-ig..

szept 28 tól ujra van vérzés most nem erős de már nem tudom mit tegyek ..



2022. okt. 4. 18:15
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!