Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Segitene valaki hogyan kezdjem...

Segitene valaki hogyan kezdjem a beszelgetest a kek vonallal?

Figyelt kérdés

nagyon szorongo szemelyiseg vagyok, igy nyilvan chatbe irnek le dolgokat nekik,csak fogalmam sincs hogy hogy kezdjem az irast meg ilyenek,

aki mar irt nekik vagy beszelt veluk segitene? es hogy mennyire probalnek tenylegesen segiteni? vagy csak alapok h jajj nem vagy egyedul minden okes lesz..

ne ajanlaggassatok a pszichologust

nekem most erre lenne szuksegem

nagyon koszonom ha valaki tud valamit es megosztana❤️



2022. okt. 10. 04:01
 1/7 anonim ***** válasza:
85%

"Lelki problémáim miatt fordulok Önökhöz, az alábbiakban kifejteném: ..."

Kedves Kérdező: pedig maximális segítőkészséggel - akár ingyenes helyen - a pszichológust tudnám ajánlani.

2022. okt. 10. 05:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
91%
Kedves kérdező: a kérdésben írt kérésedet próbálom tiszteletben tartani, a segítségnyújtás miatt mégis azt kell írnom: a szorongáson és hasonlókon az segítene legjobban, ha személyesen fordulnál segítségért pszichológushoz, vele rendszeresen tudnál beszélni a problémákról, az előrehaladásról stb.
2022. okt. 10. 05:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Kettes: sajnos, hogy teged mi duhit fel az a te egyeni szoc problemad. Ennek a kerdezonek semmi koze.


3, a kek vonal nem arra van, hogy kigyogyuljon, hanem hogy atmeneti konnyedseg erzeset adja

2022. okt. 10. 06:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

3, a kek vonal nem arra" van, hogy kigyogyuljon, hanem hogy atmeneti konnyedseg erzeset adja"


Én csak azért írtam a pszichológust, mert valamiért elzárkózik tőle és fontos lenne.

2022. okt. 10. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Én annak idején telefonon beszéltem velük, szerintem csak annyit mondtam, hogy szeretnék valakivel beszélni. Nekem nem tudtak segíteni, túl sok mindnet nem tettek hozzá, de ez nagyon régen volt.

Viszont a szorongáson tényleg szakember fog tudni segíteni hosszabb távon.

2022. okt. 10. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Pl: Szép időnk van, nem?

Vagy, ha esetleg taknyos idő van: csúnya egy időnk van, nem?

2022. okt. 10. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

haha

koszonom mindenkinek! sokat segitettetek!❤️

2022. okt. 11. 01:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!