Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Hogy zajlik a vastagbéltükrözés?

Hogy zajlik a vastagbéltükrözés?

Figyelt kérdés
Október 14 én megyek vastagbéltükrözésre, mire lehet számítani? Doki azt mondta hogy vastagbélből felmennek vékonybélbe is :S Kérem írjatok, fájni fog? 26/L
2010. szept. 27. 13:56
 1/4 anonim ***** válasza:

Én már túl vagyok 2-n is. Hát őszinte leszek Hozzád, gondolom ezt várod. Nem volt egy kellemes érzés. Nem az fáj ahogy az endoszkóp halad befelé, hanem a hasfeszülés amit a vizsgálat során befújt levegő okoz. Leginkább erős hasgörcshöz hasonlít az érzés :( Sok esetben viszont szükség van a vizsgálatra, mert mással nem nagyon váltható ki..

Fel a fejjel, túl lehet élni! 30F

2010. szept. 27. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszi szépen... remélem túl leszek rajta :)
2010. szept. 27. 21:05
 3/4 anonim válasza:

Az előző válaszhoz én csak annyit tennék hozzá, hogy kapsz intravénásan egy kis bódítást amitől nem emlékszel majd sokmindenre és oldja benned a helyzet okozta feszültséget. Én úgy öltöztem fel és keltem fel az ágyról, hogy semmire nem emlékszem. A fájdalomról én is hasonlóakat mondhatok, a belekbe pumpált levegőtől nagyon feszül az ember hasa és mindene.

Jó ha valaki elkísér a viszgálatra, hogy utána támogasson bódult állapotodban.

Bátorság!

2010. okt. 6. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Megvolt és túléltem :) kábító nélkül csinálták meg, abszolút nem fájt csak kicsit kellemetlen volt :) köszönöm a biztatást! Szép napot!
2010. okt. 24. 14:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!