Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » KLION 250mg tablettát valaki...

KLION 250mg tablettát valaki szedett bőrproblémára?

Figyelt kérdés
Bőrgyógyász írta fel nekem, és amikor utána olvastam szinte csak nőgyógyászati gondokat találtam. Aki használta pattanásokra valami tapasztalat ?
2022. okt. 13. 13:15
 1/2 anonim ***** válasza:
Nekem rosaceára írták fel doxycyclinnel együtt, végleg eltüntette, előtte évekig mindenféle kencéket kaptam, egyre rondább lett, szerencsém volt amikor egy másik bőrgyógyászhoz kerültem és felírta ezeket.
2022. okt. 13. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 xp ali ***** válasza:
100%
Nem csak nőgyogyászatira való. Bizonyos fogproblémára is, amit bizonyos típusú bacik okoznak. Bőrre is lehet jó. Ha nem, akkor se lesz bajod tőle, de pontosan úgy szedd, ahogy mondták és mindenképp csináld végig a kúrát.
2022. okt. 20. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!