Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Ha elégedetlen vagyok azzal,...

Ha elégedetlen vagyok azzal, hogy lassan dolgozom fel, tanulom meg az adott anyagot, milyen szakemberhez forduljak?

Figyelt kérdés

Képes vagyok jól értelmezni, visszaadni a tanultalat, mégis fele ennyi idő is elég kellene, hogy legyen


Tanulási stratégiákat, problémákat is szívesen átbeszélnék a szakemberrel


Neuropszichológushoz menjek? Bár ők agysérültekkel foglalkoznak, nálam pedig nincs ilyen jellegű probléma



2022. okt. 13. 16:09
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Inkább egy erre szakosodott tanulási trénerhez/coachhoz. Bár pszichológusnál is vannak erre tesztek: milyen gyorsan és alaposan jelölsz be dolgokat egy papíron.

Itt a kérdés inkább az hogy valóban lassú vagy csak te érzed annak? Tanulás közben az idő másképp telik érzetre.

2022. okt. 14. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 Ypszilon1980 ***** válasza:
75%
Először én azokat az osztálytársakat kédezném, akiknek jó jegyeik vannak, ők hogy csinálják, esetleg olyan tanártól is kérdezheted, akiben megbízol, aki nyitott erre, ő mit javasol. Aztán a szüleidet is megkérdezheted.
2022. okt. 24. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!