Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Altatót ír fel a háziorvos...

Altatót ír fel a háziorvos más szakember javaslata nélkül?

Figyelt kérdés
Csak azért kérdezem mert sok minden történt rövid időn belül ami eléggé megviselt. Sosem volt alvásproblémám de nem tudok aludni. Ha véletlen alszok akkor is max 1-2 órákat. Köszi a válaszokat!

2022. jan. 8. 19:53
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Nekem irt nyugtatót
2022. jan. 8. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Igen, felírhatja szakorvosi javaslat nélkül is. Arra viszont készülj, hogy ha pár hétnél tovább szeded a benzodiazepin típusú altatókat, akkor hozzászokik a szervezeted és elvonási tünetek jelentkeznek.
2022. jan. 8. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Max 1-2 hétig szedném még kicsit helyrerázom magam. köszi a választ.
2022. jan. 8. 19:58
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Igen.
2022. jan. 8. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Akkor ezt mondd el, olyat ad


En kertem, hogy ne xanax legyen, az csak altat. Irt mast, ez is elnyom kicsit, de ereztem, hogy lenyugszik mellkasom.

Tesom gyerekenek nalunk lett agyrazkodos balesete, kicsit kikeszultem rajta..

2022. jan. 8. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
#5 értem köszi szépen. Sajnálom ami történt. Nekem most meg halt meg 29 éves bátyám aki súlyos mozgáskorlátozott volt és én ápoltam nap mint nap. És ennek fejébe elhagyott a párom a 2 gyerekkel mondván, hogy nem tudja nézni "azt ahogy tönkremegyek". Szóval egy kötél indokoltabb lenne mint a nyugtató de beérem azzal is.
2022. jan. 8. 20:10
 7/11 A kérdező kommentje:
*altató
2022. jan. 8. 20:11
 8/11 anonim ***** válasza:
Igen, felírhatja és az (igazi) altatókon nincs is TB támogatás, tehát ugyanannyit fizetsz akkor is, ha pszichiáter írja fel. Nem keverendő a szorongásoldókkal!
2022. jan. 8. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Jaj, sajnálom, kérdező.

Remélem, tud adni elég erőt a ket kicsi, és mielőbb túllepsz rajta. Ez a pasi csak helyet adott egy újnak,aki sokkal jobb. Akkor is ha most erre nem tudsz gondolni. De ennél a szingliseg is jobb.

2022. jan. 8. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
igen, ha indokoltnak látja.
2022. jan. 8. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!