Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Mennyi ideig tart egy szemölcs...

Mennyi ideig tart egy szemölcs/anyajegy leműtése és mennyire kellemetlen az egész?

Figyelt kérdés
Két borsónyi szemölcsöm/anyajegyem van elég érzékeny helyen amiket hamarosan leműtenek. Mire számítsak mennyi idő lesz? Érzéstelenítő szurit adnak majd vagy hogy fog zajlani a dolog?
2022. okt. 14. 11:41
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Kb 10 perc volt maga a műtét. Az arcomon volt, de semmit nem éreztem belőle. Semmit.


Talán este fájt egy kicsit. Illetve masnap től pár napig. 4 hét múlva kezdtem kenni celo cote géllel, fél évig. A helye sem látszik már

2022. okt. 14. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszi! Az érzéstelenítő szuri fájt, de utána semmit nem éreztem. Az egyik egyáltalán nem fáj a műtét óta, a másik viszont olyan helyen van ahol nem tudom elkerülni hogy súrlódjon, így az kellemetlen néha, de nem fáj. Tényleg nem volt több 10 percnél a kettő. :)
2022. okt. 16. 20:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!