Kezdőoldal » Egészség » Sérülések, balesetek » Mi okozhatja, hogy a testvérem...

Mi okozhatja, hogy a testvéremnek a hónaján lévő eléggé régi anyajegy a napokban elkezdett feketedni, büdös, és mikor odarakott egy zsepkendőt, sárgás lett a zsepi?

Figyelt kérdés
Talán az a sárga dolog genny lehet. Elméletileg már darab is jött le belőle, teljesen fekete, olyan mintha rohadna. Persze, tudom, hogy eléggé nagy baj ez, bőrgyógyászhoz is majd kérünk időpontot, de ha van valakinek fogalma arről, hogy ez mi lehet, az legyen szíves írja le. Elmondása szerint esetleg becsíphette, vagy borotvával elvághatta, de semmi konkrét esetre nem emlékszik, csak feltehetőleg történhettek ezek. Az is lehet, hogy nem történt semmi és magától kezdett ilyen lenni. Fogalmunk sincs sajnos.

2016. júl. 2. 19:15
 1/5 Molyember ***** válasza:
Nagyon gyorsan menjetek bőrgyógyászhoz! Holnap. Hívjátok fel, mondjátok el, hogy mi újság, ha időpontot akar adni, akkor keressetek másikat, vagy beszéljetek a körzetivel. Ha ez nem kamu, akkor nagyon nem értek rá "majd" kérni egy időpontot.
2016. júl. 2. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Nem kamu az egész. Ezek szerint te sejted mi lehet ez?
2016. júl. 2. 21:51
 3/5 Molyember ***** válasza:
Nyugodtan leírhatod, hogy a rákra gondolsz, ne legyél babonás. Igen, az is lehet, és mivel a bőrrák nagyon gyorsan csinál áttéteket, nem kéne "majd" időpontot kérni, mert addigra már felesleges is lehet. Nehezen értem, hogy lehet valaki ilyen felelőtlen, amikor pont erről rendszeresen beszélnek a tv-ben, főleg nyáron. De nem vagyok orvos, ti sem vagytok azok, a tesód baja meg kb. akármi lehet, akár bőrrák is. Azonnal menjen orvoshoz.
2016. júl. 3. 04:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Negyedikén, vagy ötödikén (nem emlékszem rá pontosan) volt bőrgyógyásznál, hála Istennek nem volt semmi probléma, leszedték neki és ennyi :)
2016. júl. 10. 18:20
 5/5 Molyember ***** válasza:
100%
Akkor jó! :) Megmondom őszintén, ennél sokkal rosszabbra számítottam, elég ijesztő tüneteket írtál.
2016. júl. 11. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!