Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Ezzel kéne kórházba menni?

Ezzel kéne kórházba menni?

Figyelt kérdés

Múlt pénteken hólyagosodott be, jövő kedden edzésen lyukadt ki. Ilyen durva anyagú, mint a futópályák, fekete tatami szerűség a talaj amin edzünk, mezítláb. Szóval a fekete cucc megfogja mindenkinek a talpát teljesen. Az látszik a seb szélén. Cipővel senki nem jöhet be. Anyway, itt a kép

[link]


Mindig betadinoztam, be volt kötve, utána meg már zokniban csináltam az edzést többi napon. Most elkezdtem neogranormonozni, hogy kezdje összehúzni a sebet, láttam az arra jó. De amúgy nem mély egyáltalán, meg nem fáj. Csak nem tudom. Kéne ezzel orvoshoz mennem? Piros csíkot nézem, se ott se máshol nem indult el.


2022. okt. 15. 20:34
 1/9 A kérdező kommentje:
Most 2 napig be volt rengeteg betadinnal kenve meg kötözve most szedtem ezt le, újra bekötöttem miután lemostam, neogranormonnal uyge, amit írtam
2022. okt. 15. 20:34
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
A sebészetre elmennék vele .
2022. okt. 15. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Beragasztás, neogranormon. Majd begyógyul, de több hét.
2022. okt. 15. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Én elmennék.Az,ami össze fogta egyáltalán nem steril.Szólj az edződnek és a szüleidnek.
2022. okt. 15. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Ha elfertőződött volna, már rég erősen piros lenne és fájna. 8 napja történt! Azóta biztos, hogy már szebb.
2022. okt. 15. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Edzőm kötötte be egyik alkalommal. Mondta hogy neki is állandóan így nézett ki, rendben van. Ha rosszul érezném magam, (betegség v láz) nem javulna, akkor menjek. De amúgy már elég régi, és igazából gyógyul. Most ősöket is kérdeztem ők is úgy látják. Kihagyok pár napot jövő héten. Amúgy végig be volt kötve, rájöttem ez a baj, nem hagytam szellőzni, pedig azt kellett volna. Ezt a tapaszt is mindjárt leszedem, csak megvártam amíg a neogranormon megszárad kicsit, ne legyen olyan az ágy :D. Köszi azért a tanácsokat. Ha héten nem javul, (vagy egyértelmű romlás lenne)akkor menni fogok orvoshoz.
2022. okt. 15. 21:06
 7/9 anonim ***** válasza:
Ezzel most felesleges orvoshoz menni, békésnek látszik a seb. Sajnos az ilyenek lassan gyógyulnak és nagyon tudnak fájni.
2022. okt. 15. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Nem kell, nem tűnik gyulladtnak.
2022. okt. 16. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

7 egyébként szerencsére egyáltalán nem fáj, azért tudtam edzeni is.


8 igen, nem csúnya, köszi

2022. okt. 16. 16:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!