Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Valakinek valami tipp? 24...

Valakinek valami tipp? 24 éves vagyok és semmi nem vált be a nők elleni félelmem és impotencia ellen.

Figyelt kérdés
Sziasztok! Egész életemben féltem valamiért a nőkkel való intimitástól, de csak tettlegességben, gondolatban nem. Hetero vagyok, amikor már van bennem kellő mennyiségű alkohol , azonnal kívánom őket, és amikor ittasan csináltam működtem minden értelemben. Vagy amikor nyugtatózva csináltam akkor is jól ment. De józanul sosem. Próbáltam több időt tölteni nekem szimpatikus lányokkal, hátha a sok beszélgetés hatására megoldódik, és hetek/hónapok alatt feloldódok, de semmi. Próbáltam azt is hogy iszok és ahogy fokozatosan józanodok ki, úgy csajozok, és úgy egyre jobban hátha belejövök, de az se vált be. Volt olyan is 3 éve hogy 10 hónapig egyáltalán nem fogyasztottam se alkoholt, és semmilyen tudatmódosítót, hogy semmi ne befolyásoljon, és adtam magamra, és akkor is kipróbáltam önbizalomnövelős trükköket, de mindegyik csődöt mondott. Egyébként alapvetően egy életvidám ember vagyok és keményen dolgozom, szóval ezekkel nem igazán lehet összefüggésben. Józan állapotban impotens vagyok és nem is kívánom a nőket. Szerintetek keressek fel valami pszichiátert, vagy mit csináljak?

2022. okt. 16. 19:06
 1/7 anonim ***** válasza:
50%
Meleg vagy teso, ne erőltesd ezt a csaj dolgot
2022. okt. 16. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Én nem bánom ha meleg vagyok, de akkor bek*rva miért sóvárgok irántuk és miért működik minden jól? :D
2022. okt. 16. 19:22
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Nem meleg, csak súlyosan szorong.

Forduljon pszichológushoz, pszichiáterhez.

2022. okt. 16. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Vannak meleg ismerőseim, azok józanul meg ittasan is a homokosokra másztak, én meg nem voltam még férfibe szerelmes
2022. okt. 16. 19:23
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Fuj, ne mondd mar, hogy nem bannad, ha homokos volnal... inkabb legyel szorongo hetero.
2022. okt. 16. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Nem érdekelne mert tudom hogy az meghatározott. Szóval azt nem mi döntjük el
2022. okt. 16. 19:41
 7/7 anonim ***** válasza:
90%
Ne igyál, mert rámegy a májad, meg normális nő messzire elkerüli az alkoholistákat. Az első alkalommal a nők is feszültebbek, de ha összeszoktok, nem lesz gond a potenciáddal.
2022. okt. 16. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!