Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Kinek hogy sikerült le tenni...

Kinek hogy sikerült le tenni az elontrilt?

Figyelt kérdés
Én most készülök le tenni,és érdekelne hogy milyen adagolással?el felezte a gyógyszert?milyenek voltak az elvonási tünetek?voltak-e mellékhatások?

2022. okt. 17. 08:18
 1/5 anonim ***** válasza:
21%

Ez most milyen gyógyszer? Antidepresszáns?


Nekem prozacot nagyon könnyű volt. Egyik napról a másikra tettem le. Nem volt elvonási tünet.


Mirzatennél volt minimális elvonási tünet. Ezért 5 hónap volt letenni.


Rivotrilt 2 évbe telt letennem. A végén egy kis remegéssel zárult a dolog, de semmi extra.

2022. okt. 18. 03:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Igen antidepresszáns,azért érdekes a dolog mert a betegtájékoztató szerint nem lehetne felezni,de viszont az orvosom azt mondta hogy egy hétig szedjek fél szemeket.

Azért nem szabad felezni mert ezen a gyógyszeren van egy bevonat ami nem engedi hogy gyorsan szívodjon fel a hatóanyag,csak ha felezek ugye akkor ezt a bevonatot megbontom,és hirtelen fog felszívódni,ami növelheti a mellékhatásokat.Tehát ha valaki szedett ilyent és abba hagyta,akkor az érdekelne hogy adagolta magának a leszokásnál.

2022. okt. 18. 08:48
 3/5 anonim ***** válasza:
0%
Esélytelen a felezés. Reszeltem őket
2022. okt. 18. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 mmk86 válasza:
44%

Sziasztok!Látom már nem mostani poszt…de a kérdezőtől érdekelne azòta hogyan alakult?Sikerült e letenni az Elontrilt?

Ugyanebben a dilemmában szenvedek.

2023. ápr. 2. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Szia!nem tudom mennyire aktuális még így két hét után de meglepően könnyen sikerült le rakni! Abszolút semmi szokatlant nem éreztem a leszokás alatt,max csak a leszokástól való félelmet.. tényleg mindössze csak annyi változott hogy már nem kell be vennem.

Konkrétan nekem azt mondta az orvosom hogy 2 pirulát felezzek el és 4 napig szedjem így,én mivel pánikbeteg is vagyok biztosra mentem 3 pirulát feleztem meg és 6 napig szedtem úgy hogy semmi szokatlant vagy rosszat nem éreztem közben se és utána se, de persze minden szervezet másképp reagálhat ugye.Ha bármi egyéb kérdésed van nyugodtan írd le ide vagy privátba, szívesen segítek ha tudok!

2023. ápr. 16. 14:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!