Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Orvos leveszi előbb a gipszet...

Orvos leveszi előbb a gipszet ha kérem?

Figyelt kérdés
metacarpus törés,5 hete gipszbe van 6hetet mondtak

2022. okt. 19. 10:31
1 2 3
 21/30 A kérdező kommentje:
18asnak írtam
2022. okt. 19. 11:56
 22/30 anonim ***** válasza:
34%
20: ezt én megértem, de amíg egy törött kéz (csont) újra funkcionális lesz, még gyógytorna meg egyéb kezelések is kellenek.
2022. okt. 19. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/30 anonim ***** válasza:
34%
Ha leveteted magadat szivatod meg, mi van ha nem egész a csontosodás? Újra eltöröda kezed és ismét nem tudsz dolgozni. Mérlegelni kell hogy most egy kicsit kiesel inkább és utána stabilan vissza térsz. Rádásul egy vagy több metacarpus újboli törése végleg tönkre teheti a kezed és elveszik a finom motorikus képességed egy csavart se fogsz tudni megfogni és le leszel százalékolva.
2022. okt. 19. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/30 A kérdező kommentje:
jól hangzik ..
2022. okt. 19. 12:35
 25/30 anonim ***** válasza:
34%

23: bizony-bizony, ez abszolút reális szcenárió...


Egy ismerősöm bicajjal esett, pont rá a kezére. Még fém drótokkal is rögzíteni kellett, mert nem csak a középcsont törött. KB. 3 hónapja most először van gipsz nélkül, de még elég sok gyógytorna és egyéb van hátra, hogy normálisan fogni tudjon.

2022. okt. 19. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/30 A kérdező kommentje:
nekem az V metacarpusom tört ütés következtében,csak a gyurus es kisujj van gipszelve alkar kozepéig:)
2022. okt. 19. 13:08
 27/30 anonim ***** válasza:
49%

Saját felelősségre akár te is levághatod a gipszet...

De az orvos meg ezután elutasíthatja a további kezelésedet. MErt nem tartottad be az orvosi előírást.

2022. okt. 19. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/30 anonim ***** válasza:
0%

Én azt mondom, hogy várd ki azt az egy hetet gipszben. Sajnos simán előfordulhat, hogy ha most leveszed/leveteted, nagyobb baj lesz belőle később.


Ha nagyon megszorulnátok a pénzhiány miatt, nem tudtok segítséget kérni rokonoktól, közeli ismerősöktől?


Párod nem jogosult álláskeresési járadékra? (Nem vagyok otthon a témában)

2022. okt. 19. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/30 A kérdező kommentje:
inkább legyen rendben,még egy hét,kihúzom valahogy,rehabilitacio még kellemetlen lesz de egész életemben sportoltam,testépítés,thai box,fiatal vagyok nem lehet baj(nyugtatom magam=D)
2022. okt. 19. 14:33
 30/30 A kérdező kommentje:
biztos megoldjuk csak a mostani helyzet nem túl kecsegtető európában főleg egy negyed fizetésből élni..
2022. okt. 19. 14:34
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!