Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Ha elmegyek bőrgyógyászhoz és...

Ha elmegyek bőrgyógyászhoz és megkérem, hogy egy anyajegyemet műtsön le, mert az utóbbi időben egyre többet viszket és attól félek, hogy egyszer elvakarom, akkor leveszi?

Figyelt kérdés
Igazából attól félek, hogy egyszer nem figyelek oda és nagyon megvakarom esetleg levakarom, és tudom, hogy az nagyon veszélyes tud lenni. De az utóbbi időben egyre többet viszket. Nem nő, nem változott a színe, de engem zavar. Így leműtik, vagy ehhez azért több indok kell?
2012. márc. 13. 22:01
 1/3 anonim ***** válasza:
Ha úgy látja, hogy le lehet venni, akkor leveszi.
2012. márc. 13. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Ha kidudorodik, akkor az elég indok. Gyorsan és könnyen eltávolítja. Nekem is volt ilyen.
2012. márc. 13. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
A viszketés is egy intő jel. Menj el minél előbb orvoshoz.
2012. márc. 14. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!