Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Aki 18 éves és daganatos azt...

Aki 18 éves és daganatos azt gyermek onkológián kezelik még?

Figyelt kérdés
Illetve az lenne még a kérdésem, milyen egy kezelés? Egyedül vannak a betegek a szobában? Milyen minőségű ételt kapnak? Lehetnek ott saját dolgaink?

2022. okt. 24. 13:27
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
18 felett felnőtt ellátás van, és az onkológiai betegek ellátása az esetek 90 százalékában járóbetegként történik.
2022. okt. 24. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim válasza:
100%
Nem, 18 év betöltése után minden bajjal felnőtt ellátás.
2022. okt. 24. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Ha kórházba kerül valaki, de ez műtét idejére szól legtöbbször, felnőtt osztály, többágyas szobák, a kaja minden kórházban rossz, és lehet bent saját holmi.
2022. okt. 24. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Szia! Oszinten sajnalom! Milyen daganatod van? Mutet lesz? Ha elmultal 18 felnott ellatas! A kaja botranyos , de nem hiszem, hogy ez fontos lesz. Ki tudod egesziteni. Dietetikus allitja ossze napi: 400-500 forintbol. Sok koztuk a hanyag! Nekem hasmutetnel lencset adtak. Nem ettem meg! A szobatarsaim, akik megettek, felpuffadtak es uvoltottek a fajdalomtol!Az hogy hanyan lesztek a szobaban: korhazfuggo!Sok korhazban kozepkori allapotok uralkodnak! Vannak kimagaslon qualitasu helyek: 2 agyas szobakkal. Sokszor videken jobb az ellatas mint Budapesten. Igen lehetnek sajat dolgaid. De fontos, hogy megkerdezd, hogy mit ehetsz!Jobbulast!
2022. okt. 24. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Honvéd kórház mennyire jó? Milyenek a szobák? Ellátás? Étkezés?
2022. okt. 24. 18:18
 6/10 anonim ***** válasza:
79%
Fogd fel: az etkezes mindenhol silany! Elvileg jo korhaz szemelyes tspasztalszom nincs. Biztosan valszol majd valaki. Kerlek ne bantodj meg! Daganatos beteg vagy! Korhazba mesz, nem nyaralni!
2022. okt. 24. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Én ezt teljesen értem, de ha nem túl jók a kilátások akkor legalább ez ne viseljen annyira meg, ha már a többi úgyis nehéz.
2022. okt. 24. 20:36
 8/10 anonim ***** válasza:
79%
Ha igy nezed: akkor kaja szpontjabol nem tul jok a kilatasok. Most arra gondoltam, hogy lehet kamu a kerdes!
2022. okt. 24. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
29%

8-es Nyilván kitaláció!

18 évesen a szüleire számíthat, ha kaja kell. Pont nem ez lenne a legnagyobb gond, ha beteg lenne.

2022. okt. 24. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
86%
A Honvedban 4 fele menubol valaszthatsz! Ha mar tudsz jarni, az etkezoben svedasztal van. 24 oraban kave, tea, udito, gyumolcs, chips, ropi!Egyagyas furdos szobak, telefon, internet, plasmatv. Ja es egy haremholgy! Uh bocsanat ez egy 5 csillagos hotel leirasa!Most komolyan! Unatkozol? A szuleid majd visznek huslevest! Koncentralj a gyogyulasra!
2022. okt. 27. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!