Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Mit tegyek ha nincs meg maga...

Mit tegyek ha nincs meg maga a taj kártyám de már van időpontom oltásra? 18 éves vagyok

Figyelt kérdés
Regisztráltam az oltásra meg minden ilyen, megadtam a taj számom és anyukám azt mondta nála van de most hogy elkértem tőle sehol sem találja és fogalmam sincs így jövőhét hétfőn, hogy fognak beengedni az oltópontra. Van e-személyim de azt se tudom mi a kódja. Próbáljak meg bemenni okmány irodába addig elintézni ezt? Kapok ideiglenes taj papírt vagy iylesmit abban az esetben?

2021. máj. 12. 20:28
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Tőlem nem kértek semmit, csak a kérdőívet. De ez persze nem jelenti azt, hogy neked sem fogják kérni. Szóval igen, mindenképp próbáld meg elintézni.
2021. máj. 12. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Okmányirodába felesleges menned

[link]

3000 forint a pótlás

2021. máj. 12. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Rengeteg papíron rajta van a taj számod. Korábbi barmilyen lelet. Vidd azt el. Amúgy hamar készítenek másik taj kártyát, egyszer én bedaráltam a munkahelyemen, és fél óra alatt kértem újat a hivatalban
2021. máj. 12. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
csak ugye jelenleg a 16-18 korosztályos intézkedésben vagyok benne oltás ügyileg így a szülőmnek hozzájárulási nyilatkozatot is ki kell töltenie(annak ellenére hogy már év elején nagykorúvá váltam) és így kérdéses.
2021. máj. 12. 22:29
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Ha már nagykorú vagy, akkor nem kell semmilyen szülői nyilatkozat.
2021. máj. 12. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
18 évesen már nem kell a szülői engedély. Egyébként tőlem sem kértek semmit, csak a kérdőívet, a másodiknál kellett vinnem az elsőnél kiadott oltási lapot. A taj számot viszont keresd meg valami régebbi orvosi papírodról, mert a kérdőívre rá kell írni és most jut eszembe, az elsőnél nekem azt nézve lehívta az orvos az orvosi adataimat, hogy van e alapbetegségem, amit nem írtam fel. De orvosfüggő ez is. Neki nem kellett a kártya, a kérdőívről nézte ki.
2021. máj. 13. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
sziasztok meg úsztam. Csak papírt kértek és már csak a második oltásomat várom ami hamarosan bekövetkezik!
2021. jún. 3. 14:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!