Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Mért nem akarnak időpontot...

Mért nem akarnak időpontot adni epeholyag eltávolításra ha van be utalom?

Figyelt kérdés
15 hetes terhes voltam amikor először be gorcsoltem azt hittem el vettélek de a babával minden rendben volt végig kísérte az egész terhességem az epegörcs de persze az orvosok nem tudták meg mondani mégis mitől van ez a fájdalom azután derült ki hogy számtalan epekovem van miután meg szültem most 3 hónapos a kis lányom számtalanszor kellet ügyeletet hívni vagy mentőt mert annyira elviselhetetlenül gorcsoltem 6-7 óráig is el tart de semmit nem akarnak csinálni mert hogy elvileg nincs be gyuladva be utalom van a sebeszetre de nem akarnak időpontot adni a diétát tartom már semmi zsírosat nem eszem mert mindentől is be gorcsoltem meg attól is amitől elvileg nem kellet volna már csak rizst eszek és pirított kenyeret de van hogy ezektől is elő jön van esetleg valaki aki hasonló helyzetben volt vagy van ? Vagy mit tegyek hogy végre csináljanak valamit előre köszönöm a segítséget es a tanácsokat !

#epekő #epehólyag eltávolítás #Nem akarnak időpontot adni
2022. nov. 3. 16:51
 1/8 anonim ***** válasza:

"Nem akarnak időpontot adni".

Mi az, hogy nem adnak időpontot? Mégis mit mondanak?

2022. nov. 3. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Menj el egy privát kórházba, ahol kiszedik.
2022. nov. 3. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
A Bajcsyba voltam mert oda tartozom és a sebészeten azt mondtak nem sürgős november elejen telefonáljak be de viszont a telefont nem veszik fel hiába hívom őket ezerel van hogy félre teszik a telefont
2022. nov. 3. 17:58
 4/8 A kérdező kommentje:
Már rég el mentem volna ha lenne rá 600000 Ft om 😂😂
2022. nov. 3. 17:59
 5/8 anonim ***** válasza:
Nem akarnak 1 hónapnál hosszabb várólistát vagy ki tudja.
2022. nov. 3. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Na, azért itt álljunk meg egy percre. Nem arról van szó, hogy nem akarnak időpontot adni, hanem arról, hogy telefonon nem tudsz kérni.

Miért nem kérsz személyesen? Én a helyedben már rég bementem volna.

2022. nov. 3. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Le van írva Bajcsyba voltam mert oda tartozom személyesen voltam
2022. nov. 3. 18:27
 8/8 anonim ***** válasza:
Az van leírva, hogy november elején telefonálj. Tehát nem mostanában voltál bent. Persze nekem mindegy, ahogy gondolod.
2022. nov. 3. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!