Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » A háziorvos vérnyomáscsökkentő...

A háziorvos vérnyomáscsökkentőt állapított meg nálam, de én nem fogom beszedni?

Figyelt kérdés
Olyat kaptam, aminek csak mellékhatásai vannak. Lehet bajom, ha nem veszem be?

2022. nov. 20. 14:35
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
93%

Nem véletlenül írta fel. Minden gyógyszernek van mellékhatása.

Nagyobb bajod lesz ha nem veszed be. Ha meg jelentkezik nem várt mellékhatás, egyeztetsz az orvossal, hogy írjon más félét.

2022. nov. 20. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
51%
Te dolgod, csak aztán ne reklamálj ha nagyobb bajod lesz.
2022. nov. 20. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
69%
Te gyerek vagy? Minden gyógyszernek lehetnek mellékhatásai, kötelesek feltüntetni a betegtájékoztatón, nincs olyan szer, aminek nincs, attól még nem biztos, hogy kijön rajtad.
2022. nov. 20. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 A kérdező kommentje:
Nem vagyok gyerek. 19f vagyok
2022. nov. 20. 15:23
 5/21 A kérdező kommentje:

[link]

nincs ennél jobb fajta gyógyszer?

2022. nov. 20. 15:40
 6/21 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem jó a gyógyszer menj vissza orvoshoz. Nem mindenkinél jelentkeznek a tünetek ember és gyógyszer válogatja. Nyugodtan kérhetsz másik fajtát. Menny ideje szeded ezt?
2022. nov. 20. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
100%
6-os Nem szedi, mert elolvasta a betegtájékoztatót.
2022. nov. 20. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 A kérdező kommentje:
egy szemet se veszek be
2022. nov. 20. 16:29
 9/21 anonim ***** válasza:
100%

Akkor kérdező nézd meg egy Algopirin vetegtájékoztatóját, hogy milyen mellékhatásai vannak.


Biztos vagyok benne, hogy szedtél már be életedben bármilyen gyógyszert. Idézz fel egyet, és olvasd el a betegtájékoztatóját. Aztán lepődj meg, annak is lehetett volna mellékhatása.


Miért akarsz okosabb lenni az orvosnál? Minek mentél orvoshoz, ha kétségbe vonod amit előír?

Nem igazán értem a problémádat.


Mellesleg igen, sokkal nagyobb bajod lesz ha nem szeded be amit az orvos előírt.

2022. nov. 20. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
100%

"

4. LEHETSÉGES MELLÉKHATÁSOK

Mint minden gyógyszer... "


Tudsz olvasni? Tudsz értelmezni?


Nincs olyan gyógyszer aminek ne lenne mellékhatása.

Viszont igen kicsi az esélye, hogy nálad pl előjön bármi. Ha meg igen, abbahagyod és azonnal konzultálsz az orvossal.

2022. nov. 20. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!