Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Hasi CT vizsgálat közben...

Hasi CT vizsgálat közben látják az egészségűgyi dolgozok az elváltozást a felvételen?

Figyelt kérdés

Ha rossznak ítélik meg,akkor tovább is tart a vizsgálat,mert mégjobban átnézik?

De szólni semmit nem szólnak, igaz?

Nincs az arcukra írva az eredmény,mikor kész a vizsgálat?


2022. nov. 20. 15:35
 1/9 anonim ***** válasza:
48%
Közben nem látják,a felvételt nézi meg a hozzá értő orvos,vagy orvosok.
2022. nov. 20. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
66%
Te nem látod a dolgozókat, mert másik helyiségben vannak, és nem is orvosok, a vizsgálat meg adott idő alatt lezajlik, és utólag elemzik.
2022. nov. 20. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm,mennek a pontok!
2022. nov. 20. 16:00
 4/9 anonim ***** válasza:
A tapasztaltak igen de nem mondják el, nem is tehetik. Ha van valami azt az orvos fogja elmondani. Ha valamit nem látnak vagy lemaradt ,újabb orvosi konzultáció szükséges.
2022. nov. 20. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Többször voltam Ct vizsgálaton. Csak a Ct kezelője volt ott.Volt mikor 1 hetet is vártam az eredményre.
2022. nov. 20. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Én azt tudom mondani hogy igen, figyelik közben is, mégha nem is orvos nézi.

Volt már néhány CT-m, a végén szólnak hogy kész vagyunk, majd kint megmondják mikor lehet menni az aredményért.

Az egyik koponya CT-mnél viszont szóltak a gépben lévő hangszórókon keresztül, hogy a fejemet még ne mozgassam, meg kell várniuk egy kiértékelő orvost, és valószínűleg kontrasztanyaggal folytatják a vizsgálatot. Ez így is volt, viszont mondani nem fognak semmit, nem is mondhatnak. Csak onnantól hivatalos, ha le van írva papírra.

2022. nov. 20. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek,ment a pont!!
2022. nov. 21. 17:26
 8/9 Ypszilon1980 ***** válasza:
100%
Látják a képeket, és ha ért hozzá akkor még az elváltozást is főleg, ha nagyon szembetűnő. Viszont véleményt nem mondhat, neked meg kell várnod az orvosi kiértékelést.
2022. nov. 22. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm!!
2022. nov. 30. 14:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!