Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » 3 éve folyamatosan kattog a...

3 éve folyamatosan kattog a csípő/combcsontom. ez normális?

Figyelt kérdés

kifejtve: minden lépésemnél csak a jobb oldalon kattan, és ugrik egyet a csont(?). nem értek egyáltalán az ilyesmihez, de szerintem ez nem túlzottan normális. ugyan itt, ha lehajolok pl a székemből valamiért, ezen a ponton iszonyatosan fáj (görcsszerűen) 3-4 másodpercig.


na most, voltam orvosnál(3 hónapot kellett erre várnom), és ő majdnem, hogy egy “lesz@rom” stílussal azt mondta, hogy nekem aztán semmi bajom nincsen. szerintetek?


(nem tudok róla, hogy hipochonder lennék, szóval ezekkel a kommentekkel legyetek szívesek ne dobálózni)



#orvos #fájdalom #járás #magyar egeszsegugy
2022. nov. 22. 15:25
 1/5 anonim ***** válasza:
2022. nov. 22. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Nem normális. TB-s orvossal nem érdemes kezdeni, komolyan mondom lesz.rják az egészet, tőlük akár fel is fordulhat az ember.

Gyűjts egy kis pénzt és keress egy magán ortopéd orvost.

2022. nov. 22. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Nem normális, de állami eü-ben magasról le fogják sz...ni.

Én a helyedben egy jó manuálterapeutát keresnék és emellett magánban megvizsgáltatnám. Azért mondom a manuálterapeutát is, mert a vizsgálat önmagában nem fogja megoldani.

2022. nov. 22. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Én is azt mondom, amit az előttem levők.


Viszont, ha nincs pénzed elmenni, és kéne mégis a segítség és hajlandó vagy potenciálisan még jobban elcseszni a testedet, akkor ajánlom, hogy nyújtsd a medence környéki izmaidat. Ebben benne vannak a comb izmok, fenék izmok, csípő izmok stb. Bármi, ami oda tapad le. Ha nem más miatt van (pl túlsúly, sérülés stb), akkor nagy eséllyel emiatt van, főleg, ha esetleg sokat ülsz.


Ha viszont esetleg sérülés alapú a dolog, akkor ezzel ronthatsz rajta. Szóval csak saját felelősségre.

2022. nov. 22. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

köszi a válaszokat! #1, köszönöm, nem vettem észre.

meg fogom látogatni azt a magánorvost.

2022. nov. 22. 16:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!