Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Kattog a csípőm sétálás...

Kattog a csípőm sétálás közben, mi lehet?

Figyelt kérdés
Még régebben, időnként kattogott a csípőm a comb- és medencecsontom között, viszont egyáltalán nem volt vele problémám, nem is fájt, tudtam rendesen járni, csak néha éreztem egy apró kattogást. Már egy jóideje egyáltalán nem jelentkezett a dolog, viszont egy hete megint érzem és most már nagyon fáj. Érezhetően 2 csont súrlódása és kattanása lehet. Ha megyek valahova szinte mindig megtörténik, olyankor megállok egy percre mert tényleg nme tudok lépni a jobb lábammal és kinyújtom hátra és előre. Nagyon aggódom, hogy később nagyobb problémám lesz vele. Nem vagyok sportoló, de 12 évig néptáncoltam és még mai is van hogy táncházakban megtáncoltatnak, de azalatt az idő alatt sosem volt ezzel problémám. Elmegyek majd orvoshoz, kérek beutalót röntgenre. Aggódjak? Tapasztalatok, ötleteket várok!

2022. nov. 22. 13:10
 1/3 anonim ***** válasza:
Nekem a térdem kattog. Szülés után+25kg... Nem birja az izuletem a súlyt. Fogyókúrazom,gyogytornazom
2022. nov. 22. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Hát... az érthető, hogy szülés után izületi problémák vannak.. 20 éves vagyok és 53 kg... nem segítettél nagyon sokat ezzel...
2022. nov. 22. 14:22
 3/3 anonim ***** válasza:

Én is igy vagyok vele

Kattog ha oda teszem a kezem érzem is

Neha fáj máskor meg honapokig el is felejtem

Én 27 vagyok és már vagy 10:éve így van

Nem tudom mitől lehet és mitől fáj néha, de én is felek tőle

Ortopedian egyszer voltam azt momdták semmiség

2022. nov. 22. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!