Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Bp-n melyik kórházban fogadnak...

Bp-n melyik kórházban fogadnak TB-s szájsebészeten?

Figyelt kérdés
9. kerületbe van lakcímem. István és László kórház tartozna helyileg ide, de ott már megszűnt a szájsebészet. Mária és Szentkirályi utcába már jártam, ott nem hajlandók komolyabb műtétet végezni, elküldtek. Hol fogadnak Budapesten? Beutalót tudnék vinni, de az orvosom se tudja, hogy a Mária és Szentkirályin kívül hol van szájsebészet, ahol ellátnak.

2022. nov. 22. 21:17
 1/5 anonim ***** válasza:
Milyen komoly műtét? Nekem anno csináltak a Szentkirályiban feltárt csontos bölcsességfog műtétet is.
2022. nov. 22. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

A Szentkirályiba menj előbb a fogászati részre, ott van sürgősség is, nem kell beutaló, és ott adnak szájsebészetre beutalót, átmész és meg van oldva.

Az azért vicces, hogy az orvosod nem tudja hová kell menni, ez eléggé pancser orvos lehet. Te meg keresgess magadnak, vagy mi? Egyébként ha felhívod a Lászlót, megkérdezed hová lehet menni, melyik vette át ezt a profilt.

2022. nov. 22. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

1: Állkapocs/arcüreg/arccsont környékéről kell egy csomót kivenni.

2: Igen, ezt gondolja az orvosom, hogy keressek én. Voltam a Szentkirályiba. Semennyire se voltak együttműködők. Mondták, hogy rengetegen vannak és nincs idejük műtétekre. De felajánlották, hogy kihúzzák a probléma környékén az összes fogam, hátha valamelyik okozza a gondot és esetleg elmúlik... A Mária utcába egy fokkal normálisabbak voltak, de ugyan ez történt.

Felhívom reggel a Lászlót, de az az érzésem, hogy a Szentkirályit fogják mondani és nem leszek előrébb.

2022. nov. 22. 23:51
 4/5 A kérdező kommentje:

Felhívtam a László kórházat és megkérdeztem. A hölgy közölte, hogy ott nincs szájsebészet és ha tudni akarom hol vannak TB-s szájsebészetek keressek utána az interneten...

Aki nem hiszi hívja fel és neki is ezt fogják mondani.

Így a kérdés továbbra is aktuális.

2022. nov. 23. 13:13
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Én elhiszem, csak ez ilyen fura, mármint az eljárás a beteggel szemben.
2022. nov. 23. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!