Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Már nincs orvosi titoktartás?...

Már nincs orvosi titoktartás? Tovább.

Figyelt kérdés

Több munkahelyemröl amiatt küldtek el hogy megnézték a dolgaimat az orvosi rendszerben.

Szóval régebben rászoktattak egy erõs gyógyszerre évekig szedtem napi szinten erõs fájdalmakra, egy ópiát jellegū fájdalom csillapitó.

Majd egyszercsak hirtelen elvonták és nagyon rosszul voltam, kórházba kerültem 3 hétre elvonó tisztító kurára. És ugye ez szerepel az orvosi rendszerben hogy elvonón voltam, meg nemes egyszerüssègel csak drogfüggõként szerepelek a rendszerben.

Több munkahelyre fel sem vettek ez miatt, illetve kirugnak mert már a legtöbb helyen van üzemorvos, vagy szimpla ápolónô nõ is hozzáfért, kinyomtatta és azt mutogatta a vezetõségnek.

Nem lehet valahogy megszüntetni törölni a rendszerbõl ezeket a jelentéseket? Egyszerüen már nem kapok munkát, kisvárosba hiresztelik az aszisztensek stb

Több embert ismerek internetröl akik függõk és ezek miatt nem kérnek orvosi segítséget mert egy életre megbélyegeznek.

Nem akartam hinni nekik de aztán igazuk lett. Hiába évek óta nem szedem függõként kezelnek és havonta járnom kellene pszichiátriára, mikor soha nem volt mentális bajom.

Egy munkáltató megnézi az adataimat ópiátfüggõség, elvonó, pszichiátra kiemelt helyen van hogy mindenki egybõl láthassa, hogy nem kaphatok ópiátot, ezért rögtön ezzel szembesülnek, persze hogy rögtön kirugnak.

Itt vagyok 30évesen és egy csinálhatok bármit már drogosként kezelnel minden orvos és nem vesznek fel sehova.

Közmunkán tengõdök hiába a diploma szakma a faipari fõiskola.

Mit lehet tenni? Mit tennétek a helyemben?



2022. nov. 28. 18:40
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Elvileg eeszt-ben (ha van ügyfélkapud) beallithatod hogy ki láthatja és ki nem ezeket az adatokat

A haziorvosodatbisnletilthatod ha akarod meg mindenkit, csak akkor lehet nem tudnak segiteni se nyilvan

Bár hozzátesztem van olyan hogy ha eletveszélybe van ezeket feltorheti a sürgősségis orvos, de ezt az uzemorvos vagy az aszisztens Marika nem fogja.

2022. nov. 28. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
0%

Ha felvesznek se mész semmire vele.

Beindult újra a borítékmutyi, minimálra jelentenek csak be mindenhol szinte.

A többit borítékba kapod dokumentálatlanul, járulékot nem fizetnek be vagy ha be is fizeti csak a minimálbér után.

Ha hiteled volt buktad, ha nem volt, meg nem is kapsz!


Elkezdték megint a harácsolást a munkáltatók.


Nagyobb munkáltatóknál meg rugdossák kifele a régieket.

Ne kelljen végkielégítést adni vagy emelést, aztán hajtják a 25 év alatti adókedvezméynes fiatalokat befele az irodákba.


Csöves világ jön, készíthetitek a Mekis poharat...

2022. nov. 28. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 A kérdező kommentje:
Hiába töröltem ki mindent az eeszt böl, az orvosi rendszerben minden benne van, az aszisztens is hozzáfér, hisz tudják a jelszót is, meg õk irják be.
2022. nov. 28. 19:19
 4/20 anonim ***** válasza:
100%

Van olyan, hogy betegjogi képviselő, pereld be az egész bandát, vagy menj olyan munkahelyre ahová nem kell orvosi alkalmassági!

Rengeteg ilyen van.

2022. nov. 28. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
100%

Kitörölni nem tudsz semmit

Ha bepipálod hogy ki lathatja es ki nem akkor nem fognak hozzáférni

2022. nov. 28. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 A kérdező kommentje:
Ott van mindem bevitt kórelõzmény, bármelyik orvos üzemorvos hozzáférhet.
2022. nov. 28. 19:23
 7/20 anonim ***** válasza:
100%

Nézd, megegyszer mondom, ha ugy allitod be meg a sajt haziorvosd se fer majd hozzá, nem egy random üzemorvos plane a titkarnoje

En osztalyon dolgozok, ha a beteg nem letilt nem ferek hozzá orvosként se, persze olyankor beszűkíti a lehetőségeimet is hogy segítsek neki, hiszen nem tudhatok fontos dolgokat de ez másik kérdes

Eletveszelyes helyzetben fel tudom törni egy kóddal, de az látszani fog a rendszerben, és meg fogjak kérdezni miért csináltam

2022. nov. 28. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 Ypszilon1980 ***** válasza:
75%
Felül lehet írni a tiltást 2 kattintással, ha valaki mégis meg akarja nézni, háziorvos, üzemorvos is.
2022. nov. 28. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
100%
Felülírható igen, de annak nyoma van, mindokolni kell, nyomós okkal
2022. nov. 29. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 Ypszilon1980 ***** válasza:
0%
Igen, na és, akkor beír valamit, ennyi. Ha EESZT-be belép annak is nyoma van már.
2022. nov. 29. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!