Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Melyik oltóanyag hatásos a...

Melyik oltóanyag hatásos a legtöbb európai covid variáns ellen?

Figyelt kérdés
Egy rakat olyat hallok hogy nem is azt kapták el ami ellen be voltak oltva

2022. dec. 3. 06:19
 1/10 anonim ***** válasza:
25%
én inkább olyanokat hallok, hogy az oltottak úgy hullanak, mint az őszi legyek
2022. dec. 3. 06:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
75%
Én bevagyok oltva 3x, de szerintem amúgy semmit se ér, ha az embernek olyan a szervezete akkor is belehal, én meg mikor még oltatlan voltam sem kaptam el pedig 8 órán át összevoltam zárva eggyel és végig dumáltuk a napot
2022. dec. 3. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
56%

A leghatásosabb oltóanyag amit nem adattál be. A saját immunrendszer, amelyben a media azt szeretné, hogy kételkedj

Hihetetlen , hogy 2022 vegen ép elméjű emberek még oltatnak

2022. dec. 3. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

Tudok olyanrol akinek maradando sérülések vannak covidbetegség után a tüdején. Nem volt oltva.

Meg huszonévesrol is tudok aki belehalt a covidba. Szintén nem volt oltva.


Meg olyanokrol akiket irtam hogy nem is az ellen voltak beoltva ami ellen kéne

2022. dec. 3. 08:40
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Akkor kérdezd meg a háziorvosod, hogy van-e már olyan oltóanyag ami az új variánsokra is jó, és azzal oltasd be magad.
2022. dec. 3. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
39%

3 as válaszoló vagyok. En sem vagyok beoltva. Nem haltam meg. De tudom, hogy erre is megvan a valasz mint a Jehova tanúinak, akiknek mindenre van egy idézete, úgy a covid tanúknak is, akik megmondjak, hogy azert nem haltam meg, mert erős az immunrendszerem.

Hordozó vagyok. Veszély másra . Lágerbe velem. Aki hordozó, az nem minősül betegnek. Rengeteg kórokozó van az orrunkban, bőrünkön. Denem betegszunk meg tőle, amiert hordozzuk, vagyis nem vagyunk betegek attól.

Es mit is hordozunk, a mikroszkóp alatt sose látott, se sokat emlegetett es rajzolt vírust

2022. dec. 3. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
50%

Media jött a történetekkel, hogy oltass, mert aki nem oltat az meghalt pl jason Kaliforniából, lyuk lett a tüdejében, stb a korrupt media hazugságai. Meg a brit kutatók. Meg a kovid protokoll szerint kezelt betegek a kórházakban, akiket “halálra” kezeltek, az úgymond kovid halottak, akiket szemetezsakkban temettek, nem boncolhatták, hogy ne derüljön ki hogy morfium túladagolás okozta fulladásukat

Hajaj hiszékeny baranykaim

2022. dec. 3. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 Senior Séf ***** válasza:
76%
Az a helyzet, hogy a tüskefehérjének teljesen mindegy, hogy fertőzés, vagy oltás révén került be a szervezetbe. Amíg ki nem ürül, rombol, és öl.
2022. dec. 4. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

A fertőzéstől nem kerul a szervezetbe tüskefeherje csak az oltastól

A kérdés . MIKOR ÜRÜL KI?

HA kiürül egyaltalan?

2022. dec. 5. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
0
2022. dec. 8. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!