Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Hogyan kell jól beadni a...

Hogyan kell jól beadni a vérhigítót karba?

Figyelt kérdés
Tegnap óta Clexanet kell szúrnom, karba javasolták, de a beadás után fájt az egész karom. Nem tudom mi lehetett a gond, lehet izomba szúrtam és az? Nem tudom pontosan hogyan is kéne beadnom, tudnátok segíteni légyszi?

2022. dec. 6. 08:41
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Karba sehogy.

Comba vagy hasba kell szúrni(kb a köldök mellett és egyik nap jobb másik nap bal oldalra).


Egyébként meg osszecsiped a bőrt és 90 fokos szögben beszurod.

2022. dec. 6. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Izomba nem szabad szurni a verhigitot. A karodon is osszecsipheted a bőrt, es akkor lehet erezni, hogy hol nem megy izomba. En karba es hasba is kaptam, combba eddig meg soha. Viszont igen, valtakoztatva a legjobb. Igy is lehet, hogy egy ido utan mindenfele szinben fog jatszani a helye. Nekem mindenhol fajt, karban kicsit jobban, mint hasban. En inkabb megkertem ismeros apolokat, meg apolo tanulokat, hogy adjak be nekem, mert magamnak keptelen voltam beadni. De sokan masoknak sikerul maguktol is intezni ezt. Ugy kell, ahogyan az elso valaszolo irja, osszecsipni a bőrt, es kb. derekszogben. Az izmot keruld el!
2022. dec. 6. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 Ypszilon1980 ***** válasza:
Úgy tudom ezt bőr alá kell beadni, a karon azért nem jó, mert egyedül nem tudod megoldani. Sok ismerősöm volt, aki adott be magának ilyet, de senki sem adta sosem a karjába.
2022. dec. 6. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ez a troll felelős minimum minden második „kérdésért”. Normális kérdést még nem írt ki, csak ilyen hülyeségeket. Ne etessétek.
2022. dec. 6. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
4es, nem értem mi a probléma, nálad valami gond van, ez az első kérdésem. Szombaton ügyeleten voltam trombózis gyanúval, ahol magasabbak lettek az alvadási faktor-értékeim, ez miatt kell szúrnom magam. Nem gondolom, hogy ez túlságosan troll dolog lenne, én örülnék a legjobban ha nem kéne ezt a kérdést kiírnom.
2022. dec. 6. 13:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!