Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » SOS!Sziasztok! 17 hetes...

SOS!Sziasztok! 17 hetes kismama vagyok és elfelejtettem tegnap beadni a vérhigítót!Aki volt már így,nem lett baja a babának?

Figyelt kérdés

Megkérdeztem a dokit és a védőnőt is azt mondták nyugodjak meg és ma este adjam be rendesen!

De én tapasztalatokra is kíváncsi lennék.



2021. okt. 11. 12:49
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Nem lett gond, egyszer velem is előfordult.

Az után amúgy az lett a trükk, hogy telon ébresztőt állítottam be, hogy tuti ne felejtsem el többször 😊

2021. okt. 11. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Velem még nem fordult elő eddig, nekem már rutinommá vált, hogy ha reggel 7-este 7, akkor szuri van. Egyébként nekem első perctől be van állítva telefonomon az ébresztő, hogy még véletlenül se felejtsem el. Egyszer volt olyan, hogy egy órával később adtam be este, mert otthonról távol voltunk és nem vittem magammal.
2021. okt. 11. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm lányok🙏

Igen eddig velem sem azt hittem nem tudom elfelejteni,de mostmár tuti az ledz amit írtatok,teló!

2021. okt. 11. 13:34
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Jó párszor elő gordult minden rendben volt 2,5 éves
2021. okt. 11. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
babának baja nem lesz.elfelejtettd megesik mindekivel
2021. okt. 11. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Megnyugtató olvasni ezt,köszönöm!:)
2021. okt. 12. 06:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!