Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Műtöttek már valakit epekővel?

Műtöttek már valakit epekővel?

Figyelt kérdés

Van egy nagyobb és kisebb epekövem. Este gyakran begörcsök, de csak este.

Masnak is csak este fajt?

Műtét csak 2 honap mulva.

Hogy enyhítsem a fajdalmat. Doki nospat mondta, de nem nagyon hat.



2022. dec. 9. 11:55
 1/2 anonim ***** válasza:
Nospa algopirin kombó.
2022. dec. 9. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Hát, ez sz*r ügy, így nem nagyon lehet élni, legfeljebb betegesen ügyelve a diétára... (tehát a görcsöket megelőzve, nem kezelve)


Az a gond, hogy nekem volt epekövem, de évekig "csak" felsőhasi görcsöket okozott (amik akár órákon át eltartottak), nem a tipikus éles fájdalmat (azért tartott évekig, mert a háziorvosom nem támogatta a műtét ötletét), így én is csak legfeljebb nospát szedtem. Miután először bekövetkezett ez az éles görcs, mint amikor az ember hasában kést forgatnak, akkor már nem volt visszaút, sürgősségire kellett menni, és másnap szétvágtak.


A legjobb lenne megsürgetni, bár tudom, nem sok realitása van. A házi orvosoddal beszélj.

2022. dec. 9. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!