Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Van-e olyan kardiológia...

Van-e olyan kardiológia vizsgálat ami ingyenes?

Figyelt kérdés
Gondolom nincs ilyen de azért hát ha valaki tud mert anyagilag most nem nagyon tudok kifizetni ennyit amennyit írnak kb 20.000Ft ha jól tudom. Viszont nagyon fontos lenne mert jó egy hónapja érzek mellkhasi fájdalmakat. Leggyakrabban este az ágyban

2022. dec. 14. 13:03
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
100%
Ballagj el a háziorvosodhoz, ő meg beutal ha úgy ítéli meg.
2022. dec. 14. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 A kérdező kommentje:
Egy házi orvos mi alapján tud beutalni? Gondolom nem tud semmi olyan vizsgálatot csinálni
2022. dec. 14. 13:15
 3/27 anonim ***** válasza:
100%
A tegnap esti sporthírek alapján, mégis mit gondolsz? Megkérdezi, hogy mi a panaszod...
2022. dec. 14. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 A kérdező kommentje:
Ha házi orvos adja a beutalót akkor hogy hogy ingyenes vagy ez a magán klinikára nem vonatkozik? Tudom buta kérdés de 23 éves vagyok és kB 10 éve nem voltam orvosnál
2022. dec. 14. 13:21
 5/27 A kérdező kommentje:
Most komolyan? Remélem neked is hasonló fajndalmaid lesznek és úgyan olyan választ fogsz kapni mint én tőled
2022. dec. 14. 13:25
 6/27 anonim ***** válasza:
100%
Úgy, hogy te bemégy a rendelőbe, és előadod, hogy egy kardiológiai vizsgálatot szeretnél, azt nem szeretik az orvosok. Nem akarják hozzászokatni a pácienseket, hogy bemennek és ők rendelnek az orvos helyett. Mint egy vendéglőben. Ha bemégy a családorvosodhoz, és elmondod a panaszaidat, akkor majd az orvos elmondja, hogy mi a teendő.
2022. dec. 14. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:
100%

EKG-t mondjuk a háziorvos is tud csinálni, de pl. szívultrahangot eszköz hiányában valószínűleg nem. A háziorvosok egy részének nem az egyetlen szakvizsgája a családorvoslás, lehet előtte belgyógyászaton vagy éppen kardiológián dolgozott. De ha nem is, ez a feladata, hogy mérlegelje, el kell-e küldenie kardiológiára. De ha nem akar, de te erősködsz, úgyis ad beutalót, neki semmibe nem kerül.

Nem magánklinikára fog beutalót adni, hanem állami szakorvosi rendelőbe. A beutalóval majd felhívod a szakrendelőt telefonon, azok meg adnak neked majd egy időpontot. Ingyenes.

Ha nem akarod ezeket a köröket végigjárni, akkor meg ott vannak a magánrendelések, de ugye az pénzért megy.

2022. dec. 14. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:
100%

5: de ha fájdalmaid vannak, akkor - könyörgöm!!!! - miért nem mentél még orvoshoz????


Kizárt, hogy ne lennél tisztában azzal, hogy a háziorvosi ellátás, és az ott kapott beutalóval a szakorvosi ellátás is INGYENES!

2022. dec. 14. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 A kérdező kommentje:
Próbálom magam azzal nyugtatni hogy nincs semmi komoly és hogy nagyszüleim ne essenek kétségbe. Amit pedig utána írtál... Igen nem tudtam hogy úgy ingyenes...
2022. dec. 14. 14:18
 10/27 anonim ***** válasza:
23 évesen ilyesmivel nem vagy tisztában?? HOvá jártál suliba?
2022. dec. 14. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!