Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Tüdőszűrőre mikor kell menni,...

Tüdőszűrőre mikor kell menni, ha munkahelyhez kell?

Figyelt kérdés
Olyan 5 éve voltam tüdőszűrőn 22 éves korom körül. Tavaly dolgoztam olyan helyen, ahova tőlem nem kértek tüdőszűrést, de volt egy lány, akit elküldtek, mert ő még nem volt soha. Ha most jelentkezek egy olyan helyre, ahova kérnek tüdőszűrést, akkor nekem menni kell vagy elég lesz az, hogy 5 éve voltam már? Egyik ismerősöm szerint menjek előre tüdőszűrőre, mert szereti a munkahely, ha már előre megcsinálta a jelentkező. Az alkalmasságit értem, hogy kell évente, de a tüdőszűrést nem elég, hogy egyszer már megcsináltam? Meddig érvényes annak az eredménye így fiatal korban? Mert tudom, hogy 40 év felett menni kell évente...

2022. dec. 27. 16:44
 1/4 anonim ***** válasza:
Ha ezt kéri a munkáltató. Ha még nem járt le,akkor a szűrő vizsgálat helyén beírják az előző vizsgálat eredményét.
2022. dec. 27. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Metionin ***** válasza:
1 évnél nem régebbi szokott kelleni.
2022. dec. 27. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
5 éves már nem jó, ha kell az új munkahelyre, akkor majd elmész, másnapra meg van a lelet.
2022. dec. 28. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
5 éveset sehol sem fogadnak el, ahová kell. Maximum 1 éves lehet, de van ahol 3 hónaposat fogadnak csak el, ezt az üzemorvos majd megmondja.
2022. dec. 28. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!