Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Teljes vizelet mintához kevés...

Teljes vizelet mintához kevés vizelet?

Figyelt kérdés
Voltam reggel laborban, itthon előtte pisiltem és úgy voltam vele, hogy majd úgyis várnom kell, így majd a kórházban pisilek a mintához a vérvétel után. Mivel nagyon hamar behívtak, így nem nagyon tudtam pisilni, de azért a vizeletes cső több mint feléig tudtam tölteni. Szerintetek így nagyon fals lesz az eredményem? Nem volt így lehetőségem arra se hogy az eleje a wc-be menjen..

2022. dec. 30. 07:20
 1/5 anonim ***** válasza:
Nem a mennyiség lesz a gond, hanem, hogy nem középsugaras vizelet.
2022. dec. 30. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
A mennyiséggel nincs gond. Inkább azzal, hogy a reggeli első vizeletből kellett volna mintát vined, és annak is a közepéből. Eleje kienged, közepéből felfog, vége kienged.
2022. dec. 30. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 Ypszilon1980 ***** válasza:
100%
Attól függ mit akarnak nézni benne, a fajsúly az biztos rossz értéket fog mutatni, az üledék meg lesz amilyen lesz. Ha nagyon rossz lesz az eredmény, akkor majd meg kell ismételni reggeli első középsugaras vizelettel, ahogyan már előttem írták. Mennyiségre elég lesz szerintem, csak ugye az a baj, hogy a húgycső végéről így sok baktérium is belekerülhet.
2022. dec. 30. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ha újra menni kell, akkor vegyél gyógyszertárban steril vizelettartályt és otthon töltsd meg a reggeli első vizelettel.
2022. dec. 30. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm!
2022. dec. 30. 19:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!