Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Állkapocs implantátum beülteté...

Állkapocs implantátum beültetést vállalnak Magyarországon? ilyen műtétekről személyes tapasztalatok?

Figyelt kérdés

Gyerekkorom óta patkány pofi, csibe pofi stb jelzőket kapok, mert olyan az arcom, háromszögű, szinte alig van arcom. Egy implantátum első lépésnek megtenné.

Sajnos sok más probléma is van a fejemmel: 5 éves gyerekeknek való sapkákat és ugyancsak gyerekeknek való napszemüvegeket tudok csak felvenni, a felnőtt méretek óriásiak.

Nagyon sokat szenvedtem életemben ezek miatt. Eddig ilyen műtétek nem voltak elérhetőek Magyarországon, csak külföldön, eljutottak már ide a hazai orvosok?



2023. jan. 3. 08:27
 1/5 anonim ***** válasza:
Hello!Fotót kerhetnénk rólad, hogy eltudjuk dönteni, valóban szükséged van e rá.
2023. jan. 19. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Sajnos nem. Én el tudom dönteni , köszönöm.
2023. jan. 22. 17:52
 3/5 anonim ***** válasza:
Akkor nem tudunk segíteni, hogy valóban plasztikai sebészre,vagy pszchihológusra van e szükséged.
2023. jan. 22. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Szintúgy: én sem tudom eldönteni, hogy neked csak sima illem tanárra vagy pszichológusra van szükséged.

(Avagy:csak simán bunkó vagy, vagy valami személyiségzavaros)

2023. jan. 22. 23:02
 5/5 Musztafa Kebab ***** válasza:
Azóta okosabb vagy? Netán már meg is műtöttek?
2023. ápr. 21. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!