Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Melyek a leghatásosabb vény...

Melyek a leghatásosabb vény nélkül kapható altató gyógyszerek?

Figyelt kérdés

A helyzet a következő... Pár nap múlva egy két napos buszutam lesz Dániába és mivel én utálok ilyen hosszú ideig egy székben ülni, gondoltam aludnék egy jót. Az alvás viszont nekem a buszon soha nem ment... Ezért gondoltam, hogy bevennék valami erősebb altatót, hogy ki legyek picit ütve közben..

Miket ajánlanátok?



2023. jan. 4. 18:40
 1/3 anonim ***** válasza:

Hat veny nelkuli altato max ilyen gyogynovenyes hatoanyagu van, vagy a melatonin. De szerintem ezektol nem fogsz elaludni…

Minden mas rendes altato, ami hasznalna is venykoteles..

2023. jan. 4. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Altatók nincsenek,csak nyugtatók.
2023. jan. 4. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Vény nélkül erősebb gyógyszerek nincsenek, csak ilyen "természetes" hatóanyagú. Amit tehetsz max hogy felhívod a házidokit, vagy ismerőst megkérdezel hogy xanax/frontin segíthet, de az igazi komoly altató neked nem használna szerintem annak már oka van ha valaki szedi. Egyébként vény nékül valeriana, esetleg magnézium, citromfű társai. Vagy melatonin készítmények.
2023. jan. 4. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!