Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Budai Egészségközpont proktoló...

Budai Egészségközpont proktológia, dr. Schöller Andrea vélemények?

Figyelt kérdés

Mind a doktornőről, mind az egészségközpontról érdekelnének személyes tapasztalatok, Google véleményeket megnéztem, de doktornőről semmit nem találtam, az Egészségközpontban pedig annyi féle szakrendelés működik, hogy azok nem feltétlenül relevánsak szerintem, ha az ember másikra megy.

Egyébként a Királyhágó utcai épületbe kell mennem, azt sem igazán értem melyik, amikor elkezdtem foglalni azt hittem az a patinás Nagy Jenő utcai lesz ilyen vizsgálatárakon, de aztán megláttam, hogy tulajdonképpen ez egy állami kórház épületének néz ki kívülről a google térképen.



2023. jan. 10. 12:30
 1/2 anonim válasza:
Szia! Ne haragudj a zavarásért csak szeretném megkérdezni, hogy voltál e a doktornőnél? Milyen a tapasztalatod? Én most tervezek hozzá menni ezért kérdezem. Előre is köszönöm a válaszod.
2023. jan. 17. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Update ha valakinek aktuális: aranyos a drnő, a vizsgálat fájdalommentes volt. A rendelő pedig valóban egy kórház felső szintjén van, maga a magánrendelő pici, de rendezett
2023. jan. 25. 20:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!