Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Melyik egészségügyi biztosítás...

Melyik egészségügyi biztosítással cserélhető le az állami 8 óra várakozással járó sürgősségi ellátás?

Figyelt kérdés
Olyan csomagért fizetnék amivel nem hagynak meghalni a váróteremben és vállalnak sürgősségi ellátást.
2023. jan. 12. 14:51
1 2
 1/13 Ypszilon1980 ***** válasza:
100%
Magánban nem vállalnak sürgősségi ellátást. De léteznek ilyen biztosítások. Pontosan mi érdekel? Tudnád részletezni?
2023. jan. 12. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Bocs, tényleg nem voltam elég pontos a nem 8 órával. Hogy pontos legyek szeretnék 1 órán belül sürgősségi ellátást kapni. Még ez is hatalmas erőlelépésnek tartanám. De ahogy mondtad nincs, és köszi a választ. Ebben az országban ahogy látom hagynak meghalni és semmit nem tehetek ellene. Emberek szeretnének nem meghalni ami talán nem ésszerű igény, csak gondoltam keresek egy céget ami ezt a kormány által betöltetlen szerepet betölti.
2023. jan. 12. 15:37
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Sürgősségi ellátás nem érkezési sorrendben történik. Akinek az életét veszélyeztető problémája van, azt veszik előre, értelemszerűen.
2023. jan. 12. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
64%

A sürgősségin azért kell 8 órát várni, mert minden idióta minden csip-csup dologgal oda rohangál. A sürgősségoi ellátás pedig triage alapján töerténik, azaz akinek nagy baja van, azt előre veszik, akinek meg nincs nagy baja, azt hátrasorolják.

Ha valakinek 8 órát kell várnia, az azt jelenti, hogy a bajával a sürgősségi osztály közelébe se kellett volna mennie, mert baromira nem sürgős a problémája.

2023. jan. 12. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
52%
Szerintem Budapesten van olyan hely, ahol magánban is vállalnak sürgösségi ellátást.
2023. jan. 12. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 Ypszilon1980 ***** válasza:
100%
Ilyen hely nincsen Magyarországon, sürgősségi csak állami fenntartású intézményben van. Ügyeleti ellátás létezik csak magánban. Ha olyan a problémád, akkor kapsz 1 órán belül vagy hamarabb ellátást.
2023. jan. 12. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
49%

4.

Ez már nem így van 1-2 éve a triage-olásban, hanem akinek nem kellene ott lennie, azt haza is küldik.

2023. jan. 12. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:

7.-es. Helyre raktad 4.-est ami tiszteletre méltó.

Világtól elvonatkoztatott feltételezéseivel próbálja bizonygatni ezt a nonszensz állaspontját az emberekről.

Nem igazán vele van a baj, nem azzal hogy nevetségessé teszi magát, hanem hogy a téves információ terjesztése ellenére 100%-ra értékelik nem tényszerű hanem érzelmi azonosulásból. Én ezt csak sajnálni tudom. Valami méllyen elfojtott sérelem mutatkozik meg itt amibe nem akarok beleásni.

2023. jan. 12. 19:46
 9/13 anonim ***** válasza:
65%
Dolgoztál SBO-n? Mert én igen. És jelenleg is olyan egészségügyi területen dolgozom, ahol van sürgősségi ellátás. A betegek 80%-a marhára nem oda való.
2023. jan. 12. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Tökmindegy hogy oda való e vagy sem ha a saját pénzét pazarolja. Vagy neked most mi a bajod velük? Azért vagy ott mert kell a pénz vagy azért hogy kiritizáld az ügyfelejid döntését? Amúgy meg fikázhatod ahogy akarod a betegek tömegét hogy nem hozták meg a korrekt orvosi döntést hogy kategorizálják a saját állapotokuat. Vagy te most nem látod az ellentmondást ebben a kirohanásodban?
2023. febr. 16. 01:07
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!