Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Kapunk mèg vizet meg csokit?

Kapunk mèg vizet meg csokit?

Figyelt kérdés
Baràtom rábeszèlt a vèradásra. Viszont egy kicsit rosszul szoktam lenni ilyenkor. Règen kaptunk, most viszont nem tudom, fel ezzel nem akarom hívni őket, oldalon nincs kirakva, hogy kapunk, de az se hogy nem. Az se gond ha nem, mert megveszem magamnak, de nem vagyok èdesszájú, ezèrt feleslegesen nem szeretnèk venni, de azt se akarom, hogy kicsit rosszul leszek, ès ez miatt kelljen szaladgálni...
2023. jan. 16. 11:38
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Én voltam tavaly és tavalyelőtt is. Vizet és valami édességet (csokit, nápolyit) mindig kaptunk.
2023. jan. 16. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Fú, én arra is emlékszem, amikor még sör járt érte. De jó is volt! Régi szép idők.
2023. jan. 16. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Èn 500 ft os kaja jegyet kaptam pluszba, azt mindig bedom egy gyűjtőbe.... Mellè a víz meg csoki mindig kapóra jött.... Fiatalabb vagyok, sört nem kaptam sose :)
2023. jan. 16. 11:45
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Mindig kapunk előtte vizet is és nápolyit is. Meg 1000 Ft-os kajautalványt.
2023. jan. 16. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
4# köszönöm... Az 1000 ft os utalványt bedobom egy gyűjtőládába, de hasznos volt az írásod...
2023. jan. 16. 12:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!