Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Háziorvosnál milyen tüneteket...

Háziorvosnál milyen tüneteket mondjak ha azt szeretném hogy kiírjon?

Figyelt kérdés
Felmondási idő alatt vagyok, baromira nem érdekel a dolog ezért holnaptól péntekig nem akarok menni, kicsit köhogök de amúgy semmi bajom. Szimplán utálom a helyet.
2023. jan. 17. 19:05
 1/6 anonim ***** válasza:
51%
Hányást és hasmenést plusz gyengeséget a hétre ezekkel biztos kiír! Pentekig tart a felmondasi ido?
2023. jan. 17. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
73%
lÉGY ŐSZINTE
2023. jan. 17. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Nem tudom mert az enyémnek pl ezt elmondhatom és kiírna. Végül is a mentális egészség is fontos.

Nem tudnám kitalálni hogy ilyen olyan beteg vagyok ha nem igaz, de te ismered a háziorvosodat hogy mennyire jó fej vagy sem.

2023. jan. 17. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
82%
Az igazat,mert ha gyanitja hogy mellé beszélsz,ki fog neked írni jó pár vizsgálatot.Aztán az SzTk ban töltheted az idődet .
2023. jan. 17. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem érted a problémád. Bemész, felteszed az asztalra a lábadat és szunyókálsz. Maximum előbb kitesznek és problem solved.
2023. jan. 17. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Decemberben voltam beteg, szombattól nem éreztem jól magam, kedden felhívtam a háziorvost, az aszisztens vette fel, mondtam, hogy 3 napja hőemelkedésem van, folyik az orrom és kicsit köhögök, bemenjek-e vizsgálatra - nem kellett bemennem, a telefonos egyeztetés alapján kiírt péntekig, mondtha ha nem leszek jobban menjek be vizsgálatra a következő héten. Szerintem a legtöbb helyen be se kell menni, ha kicsit dátházs hangon beszélsz a telefonba meg köhincsélsz néhányat, pár napra kiírnak simán.
2023. jan. 17. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!