Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Ma reggel óta szó szerint...

Ma reggel óta szó szerint vizet fxsok. Mikor kell ezzel kórházba menni?

Figyelt kérdés
Egészen olyan, mintha pisilnék, még a hangja is. Legalább másfél liter folyadék távozott a szervezetemből a mai nap folyamán, kiszáradva nem vagyok, mert iszok és elektrolitot is szedek (direkt hasmenésre valót). De azért para. Válhat veszélyessé ez? A háziorvos szerint vírusfertőzés, antibió nem kell rá, de ezt csak ránézésre mondta, tenyésztés, vizsgálat nem volt. Rosszul nem vagyok, maximum erőtlen, és sokat járok wcre. Este megint kijött belőlem a vízesés, nemhogy formája nem volt a székletnek, de másnak nem lehetett nevezni, mint vízsugárnak. Életben nem jártam még így.

2023. jan. 20. 21:36
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
92%

Ígyál sok teát,mosósódjon ki a baktérium.

Meg pótolod a sok folyadékot is .

2023. jan. 20. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
100%
Simán előfordul az ilyen, nem kell tőle befo...khm megijedni. Pótold a dolgokat, ahogy eddig, jobban leszel.
2023. jan. 20. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 A kérdező kommentje:
Köszi:)
2023. jan. 20. 22:00
 4/20 anonim ***** válasza:
100%
Jujj, nekem is volt ilyen. Hamar túl leszel rajta. Jobbulást!
2023. jan. 20. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 A kérdező kommentje:
Köszi! Hát nekem eddig soha. MIndent ki kell próbálni, úgy látszik...
2023. jan. 20. 22:05
 6/20 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is ez van 2 napja. Az első nap volt ilyen vizes. Sokan elkapták mostanában. Én pihenek, sok tea, kímélő ételek.
2023. jan. 20. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is volt ilyen egyszer, előző este pizzát rendeltünk egy barátommal valami noname helyről, szerintem attól lehetett, mert amúgy nem lettem beteg. De másnap egész nap vízet fostam, nem volt se színe, se szaga, csak negyed óránként jött belőlem, mint az állat. :D Aztán másnap már semmi bajom nem volt. Még nem kell kórházba menned, csak arra figyelj, hogy pótold az elvesztett folyadékot és ásványi anyagokat!
2023. jan. 20. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
100%
Ilen velem is volt már valaha. Nem is hittem hogy ennyit lehet fozsni.
2023. jan. 20. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
75%

nekem volt hogy 4 napig átlátszót fostam.

Lényeg, hogy igyál sok vizet.

Amint van étvágyad, egyél amennyit bírsz.

2023. jan. 20. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
56%
Ha 2 hét után is, és van vér is esetleg, akkor irány gasztroenterologus
2023. jan. 21. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!