Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Leszázalékolás vagy Rokkantság...

Leszázalékolás vagy Rokkantsági ellátás?

Figyelt kérdés

32 éves vagyok veleszületett csípőficammal.kb 3 évet a jobb lábamba kaptam csípőprotézist a bal még várólistán van.

Az orvosok az mondják hogy mivel az állapotomon mütéttel tudnaj javítani ezért nem vagyok jogosúlt ellátásra.

Viszont igaz hogy a bal még mütétre vár viszon a mütött lábam is szokott fájni főleg

Ha rossz az idő.

Namár most ha ilyen fiatal vagyok és relatív rendes munkahelyet sem tudok keresni mert 7 napbol 3 napot intenzíven fáj akkor hogy élhetek ugy teljes értékű életett? Semmilyen támogatásra nem vagyok jogosult se közgyógy,semmire.

Esetleg valakinek valami meglárás?



2023. jan. 28. 06:49
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!