Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Sárospatakon jó fogorvos?

Sárospatakon jó fogorvos?

Figyelt kérdés

Tudnátok ajánlani olyat aki lelkiismeretes illetve kedves? (nagyon félek sajnos)

Az arab doktorúrról esetleg vélemény?



2023. jan. 31. 00:32
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Egy ismerösömtôl èrdeklôdtem aki Sárospatakon èl ès ajánlotta a Dr.Csernátonyi Emma, Október 23. tèr 16
2023. jan. 31. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Az arab doktor profi, csak kicsit zsebbe nyúlós


Én a bölcsességfogam akartam kiszedetni nála. A röntgen 15 ezernél indúlt és maga az eljárás további 40-60 ezer lett volna asszem attól függően hogy meddig tart a műtét.


Mivel ennyi pénzem nem igazán van feleslegbe végül Miskolcra mentem ott 1 nap volt a vizsgálat tehát röntgen+ránézett az egyik orvos és egy másik időpontban mentem a műtétre talán két héttel később. Varatszedést meg itt letudtam.


Tehát igazából mindkettőnek meg van a maga előnye.


Az arab doktor profi, mindent meg tud csinálni, komolyabb műtétet is vállal, helyben van, de zsebbe nyúlós


Miskolc messze van, sokat kell sorban állni (én 2-3 órát vártam kb és 2 kis pad volt csak szóval a csapat 90%-a állt), de minden ingyen van és ott is profik vannak. Jah meg annyi hogy ez a Miskolci kórház volt.


Tehát vagy pénzt vagy időt szánsz rá.


Hogy neked mi kell azt nem tudom, az árakra az arab doktornál kell rákérdezni, amúgy kedves jó fej ember.

2023. jan. 31. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm nektek :)


Második! Ez kb mikor volt? Illetve ez magánrendelés? A rendelőt kell hívni és kapcsolják?

Egyébként még nagyon nagyon rég voltam nála egyszer, akkor még Újhelyben rendelt :)

2023. jan. 31. 20:53
 4/5 anonim ***** válasza:

#3

Ha jól emlékszem 2021 ősz végén.

Én nem hozzá tartozom alapjáraton. Telefonon kell felhívni ilyen egyeztetés céaljából és ő tud eligazítani. Majd mond egy időpontot és akkor fogad.

Na arra viszont már nem emlékszem hogy kit hívtam. Ha megtalálod a számot amivel közvetlenül lehet hívni akkor hívd azzal, de amúgy a rendelő is kapcsolja szerintem, csak néha sokat kell várni mert vannak időpontok amikor folyamat csörög a telefon

2023. febr. 1. 06:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm :)


Próbálok a hét folyamán bátorságot szerezni és felhívom egy időpontért :))

2023. febr. 1. 22:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!