Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Dr. Keszthelyi Márton nőgyógyá...

Dr. Keszthelyi Márton nőgyógyászról vélemények?

Figyelt kérdés

Viszonylag rövid időn belül már a 4. nőgyógyászt tervezem meglátogatni. Jókat olvastam róla, de már nincs kedvem csalódni. Általános ügyekkel (fertőzés, receptírás,etc.)szeretnék hozzá fordulni. Tudom, alap volna, hogy egy nőgyógyásznak sem okoznak ezek nehézséget, de 3 orvos mondott nekem 3 félét, aztán félre is lettem kezelve. Biztosra megyek. Aki járt már nála, mik a vélemények?


Más (magán) doki ajánlásokat is szívesen fogadnék!


Köszönöm. :)



#betegség #fertőzés #orvos #nőgyogyasz #Dr. Kreszthelyi Márton
2023. febr. 7. 16:45
 1/3 anonim ***** válasza:
Szívből tudom ajánlani dr. Kiss Mónikát.
2023. febr. 7. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Szívből ajánlom Keszthelyi doktor urat! Több nőgyógyásznál jártam már, több, mint 15 év után találtam rá doktor úrra, aki nagyon segítőkész, kedves, minden kérdést meghallgat, mindenre válaszol, elmagyarázza, hogy mi történik a vizsgálat alatt. Nagyon felkészült és nagy tudással rendelkezik. Ha még aktuális a keresés, akkor csak ajánlani tudom!
2023. márc. 22. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Már jártam nála. :) aki hasonlóan iránta érdeklődik: én is szívből ajánlom! Millió nőgyógyászt meglátogatva és millió félrekezelés után végül nála állapodtam meg. Maximálisan elégedett vagyok.
2023. márc. 30. 07:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!