Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Kinek milyen tapasztalata...

Kinek milyen tapasztalata volt 4db Siófoki nőgyógyászról: Dr. Szabó Imre, Dr. Orident Jácint, Dr. Tivadar János és Dr. Kasza Márton?

Figyelt kérdés

2012. júl. 18. 23:21
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:

Miért pont őket szúrtad ki? Van nálunk jobb is :)

Kasza kilőve, egy oltári bunkó (de szakmailag jó) bár magánrendelője nincs, mert senki nem menne hozzá, helyette büfézik másodállásban :)

Orient szintén kilőve, szakmailag nulla

Szabó, hát róla eddig csak jókat hallottam, de a személyes tapasztalatom nem az, kitapintott kívülről, a hasam nyomkodásával egy zölddiónyi cisztát, amiről másnap az uh-n kiderült, hogy tüsző volt !

Tivadar, na ő jó! viszont már idős nagyon, és nem tudom hogy egyáltalán praktizál e még

2012. júl. 18. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
Közülük a Tivadarról hallottam, 1 ismerősöm nála szült. Csak dicsérni tudta.
2012. júl. 18. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:

Szia

Én 3 gyereket szültem Siófokon.

Elsőt a Takács doktornál,de vele nem voltam megelégedve,a másik kettőt a Tivadar doktornál.

Ő nagyon jó orvos,csak már elég idős.

2,5 éve szültem nála utoljára,de úgy tudom vezet még szülést.Magánrendelése az még mindig megy.

A Kasza doktor már úgy tudom nincsen itt.Ahogy az egyik válaszoló is írta jó orvos,de nagyon bunkó,eszméletlen stílusa van.

Az Orident nagy nulla szó szerint,A Szabó doktor is jó,csak szerintem nincsen még elég tapasztalata,neki kell még pér év.

De ez csak az én véleményem.

Ő olyan tutyi-mutyinak tűnik.Most képzeld,ha sürgősen be kéne avatkozni és ott is ilyen.

Én ajánlani tudom neked a Tivadar Doktort,de tényleg vannak itt még jobb orvosok,mint az említett pár.

(Bata,Virovecz)

2012. júl. 19. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
Az elmúlt napokba olvastam a fórumokat és ez a négy doki volt aki eddig nem kapott negatív kritikát vagy nem volt semmilyen ügyes bajos ügye! És le akartam szűkíteni a kört!:)
2012. júl. 19. 09:16
 5/15 anonim ***** válasza:

első vagyok

vannak még :)

A Takács Istvánról én pozitívan tudok nyilatkozni, nem egy mézes mázos pasi, de szerintem szakmailag jó, nekem a legtöbb ismerősöm nála szült, senkitől nem hallottam panaszt.

Én a Lentulai Józsefnél szültem, neki már volt ügyes bajos ügye :( de én teljesen meg vagyok vele elégedve, nagyon kedves, én császárral szültem, ő műtött, minden rendben volt.

Bata Barnabás: ő most a legfelkapottabb, és a legdrágább, negatívuma, hogy állítólag nagyon pénzéhes, ezt már több forrásból hallottam.

a Viroveczről nem tudok nyilatkozni, róla nem tudok semmit

és ha jól tudom most van egy nő is, de sajnos nem tudom a nevét

2012. júl. 20. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim válasza:
0%

A doktornő neve Dr Varga Márta, szintén jó szakember, ahogy MINDENKI más is a siófoki nőgyógyászaton.

Visszatérve Kasza doktorra, Ő is MINDIG emberségesen beszélt velem, ill. a családom többi tagjával is. Talán némely páciens "Adjonistenje" nem volt jólnevelt.

Két hónapon át feküdtem a terhes patológián, egy panaszom sem lehet, egyik orvosra és szülésznőre sem,ahogy azoknak sem, akikkel együtt töltöttem ezt az időt.... Ha elköltöznék Siófokról, is visszajönnék szülni, ha úgy adódna. Tivadar doktor egyáltalán NEM öreg, friss, dinamikus a járása, mentálisan ugyanez mondható Róla.

2012. aug. 9. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:

hát az utolsó válaszolóval azért vitatkoznék egy kicsit, ha nem baj

életemben nem találkoztam még faragatlanabb, bunkóbb emberrel mint a Kasza doktor, azon csodálkozom, hogy hogyan foglalkoztathatják még mindig, nem egyszer történt meg, saját fülemmel hallottam, ahogy kiabált! a paciensekkel, pl egy fiatal lánnyal, mert mielőtt bement adott egy szájrapuszit a barátjának, a "kedves" doktor úr ekkor úgy kikelt magából, hogy mindennek lehordta a lányt, majdhogynem lek....vázta, mert neki nem tetszett a puszi .... nem véletlenül büfézik mellette


a jó szakemberekről meg név nélkül egy történet: vérzési problémám jelentkezett, elmentem az orvoshoz, megállapította hogy kismedencei gyulladás, kaptam antibiotikumot. Nem múlt el, vissza, ismét antibiotikum. Továbbra is fennállt a probléma, ekkor megállapították hogy zöld diónyi nagyságú cisztám van, amiről egy másik orvos másnap uh-val megállapította, hogy tüsző volt.

de a probléma maradt, ezután sárgatest hormont kaptam

semmi változás, másik orvos, állítólag a legjobb! hormonvérvétel

eredmény nagyjából jó, csak az ösztrogén volt az egekben

az orvos szerint ez teljesen rendben van, szedjek fogamzásgátlót

szerintem meg nem volt rendben, a fogigátlót ki sem váltottam, bújtam a netet, majd én kértem egy 5000 Ft-os vizsgálatot amiből kiderült, hogy korai petefészek kimerülésem van, saját gyerekem már valószínű, hogy lehet

ha hallgatok erre a nagyon jónak kikiálltott szakemberre, akkor 3 havonta 8 ezerért kiváltom a fogigátlót majd x év múlva mikor abbahagynám döbbenten nézek, hogy jé miért nem menstruálok


a Tivadar doki tényleg jó szaki, és az is lehet hogy friss, és jó a mozgása :)) de szerintem már elmúlt 70 éves

2012. aug. 9. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
Így van a Tivadar doktor 69 éves.
2012. aug. 12. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim válasza:
Szabó doki lelkis, kicsit túlzottan is, de jó orvos. Orendt doki kedves, de problémamegoldásban nem áll a helyzet magaslatán, Tivadar pedig már túlkoros, de azért a top3ban benne van:)).....Kasza doki meg büfésnek se való. Sajnos mindenkihez volt szerencsém....
2012. dec. 11. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Szabó dokit felfüggesztették kb.1 hónapja,a kórházba se teheti be a lábát.
2012. dec. 15. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!