Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Synlab feltöltötte eeszt-be...

Synlab feltöltötte eeszt-be az "eredményem", viszont minden sorban csak annyi szerepel, hogy "folyamatban". Amikor valóban elkészült az eredmény fog újra értesítést küldeni az eeszt?

Figyelt kérdés
Külön új dokumentumban fogják feltölteni az eredményt, vagy amit most feltöltöttek azt fogják kicserélni és töltögethetem le óránként hogy vajon kész van-e már....

2023. febr. 8. 12:05
 1/6 Ypszilon1980 ***** válasza:
Az EESZT csak új betegdokumentum feltöltéseket jelez email-ben, ez esetben csak kiegészítik mindig, arról nem fogsz kapni újabb értesítéseket. És igen, figyelgetned kell, ha türelmetlen vagy.
2023. febr. 8. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 Ypszilon1980 ***** válasza:
Illetve még annyit, hogy ez laborfüggő is miket tesznek fel új dokumentumként, nálam. legutóbb volt egy eredmény, amit kiegészítésként az előzőbe is beleírták, meg külön dokumentumkét is fel lett töltve.
2023. febr. 8. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm.


Teljesen érthetetlen miért töltöttek fel egy kvázi üres eredményt...

Sajnos rutinos laborba járó vagyok, de ilyen még nem fordult elő korábban.

2023. febr. 8. 13:59
 4/6 Ypszilon1980 ***** válasza:
Synlab mindig ezt csinálja. Létrehoz egy eseményt, automatikusan feltöltődik egy doku, aztán azt egészítgetik.
2023. febr. 8. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:

Szia, hatha olvassa még valaki

Rossz jelszót adtak meg, nem engedi megnyitni a leletemet.

Miből szokott allni a jelszo? Vagy mindig más ? Azt olvastam 1 személy mindig ugyanazt a jelszót kapja

febr. 5. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Ha eeszt-ből töltöd le nem kell jelszó.
febr. 5. 21:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!