Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Feltöltöttem az első Tiktok...

Feltöltöttem az első Tiktok videómat tegnap, és 24 óra alatt több, mint 11 ezer nézettséget és 800 lájkot kaptam rá. Ez jó eredménynek számít?

Figyelt kérdés

A videó kb. 15 másodperces, Bruno Mars zenével. Lényege, hogy az orrommal megrajzoltam a koromat. Eléggé meglepődtem, hogy ilyen népszerű lett a videó. Egy nap alatt 200 követőt szereztem.

Ha tovább folytatom a videózást, évek múlva akár egy magyar Tiktok influenszer lehetek?

Teljesen átlagos életet élek, sosem szerepeltem eddig műsorokban, színjátszó körben stb.



2022. febr. 20. 16:29
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Ha konzisztensen tudod hozni ezt a növekedést, akkor akár még az is lehetsz.
2022. febr. 20. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Az komoly mondjuk.

Linket dobj hozzá, és akkor egyrészt látjuk mennyire kamu, másrészt meg aki fogékony erre annak reklám.

2022. febr. 20. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

[link]

Egyáltalán nem kamu, azóta még többen nézték meg és növekedett a lájkok száma is.

Mit gondoltok a videóról? :D

2022. febr. 20. 17:43
 4/7 anonim ***** válasza:

Wow, ez esetben tök jól haladsz :D


Engem mondjuk egyáltalán nem érdekel, nagyon nem fog meg a tiktok, de ahogy látod azért vannak bőven akiket igen.


Sok sikert hozzá.

2022. febr. 20. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
28%
Gratulálok ehhez a teljesítményhez de komolyan... 😂😂😂
2022. febr. 26. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
50%

Azta, fantasztikus emberi lény vagy! 😂 Mondd, Nobel díjjal kapcsolatban nem kaptál még e-mailt? 😂

Mondjuk ahogy láttam a következő videódat ahol cigányzenére táncolsz alpári és értékelhetetlen stílusban, azt kell mondjam lehetsz még tiktok influencer, mert kellően trash, semmitmondó, cringe és átlag alatti vagy. Kvalifikáció pipa, már csak az maradt, hogy lelkiekben el tudj számolni azzal a társadalmi mérgezéssel és semmitmondással, amit vállalni akarsz... Munkahelyre sosem szeretnél jutni?

2022. márc. 2. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
6, a videó át lett helyezve privátra, köszönöm, hogy szóltál. Alapból oda szerettem volna tenni, de valamilyen oknál fogva a videó feltöltésekor ez kimaradt. Tudok más témában is feltölteni videókat, bár pont lefosom mások véleményét. Akinek nem tetszik, az ne nézze. 1000 követő után feltöltöm a következő videómat (napokon belül) és annyit elárulok, hogy nem lesz olyan vicces, mint az általad nevezett értékelhetetlen felvétel.
2022. márc. 2. 16:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!