Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Ezzel elmehetek a balesetire?

Ezzel elmehetek a balesetire?

Figyelt kérdés

December elején voltam túrán, ahol nagyon hideg volt és kb. a túra nagyrészén nem éreztem a lábujjaimat. Másnapra a nagylábujjam nagyon elkezdett fájni ha bármi hozzáért, és néhány napig alig tudtam miatta sétálni, de aztán kezdett egyre elviselhetőbb lenni, szóval nem mentem el vele orvoshoz, gondoltam elmúlik magától.


Az a baj, hogy azóta be van lilulva a nagylábbujjam tövénél az a bütyök (?), és jobban be is van dagadva mint a másik lábamon, plusz azóta is fáj, de mostmár inkább akkor ha ránehezedek vagy jobban hajlítom valamelyik irányba (fel vagy le). Viszont annyira nem fáj, hogy pl. ne tudnék sétálni, csak minden lépésnél érzem hogy fáj és kezd idegesíteni.


Felhívtam a háziorvost, azt mondta pihentessem, de 2 hónapja azt csinálom és nem nagyon segített eddig se.


Eltörve biztos nincs szerintem, de nem tudom hogy ilyennel elküldenek-e a balesetiről? Mivel az sürgősségi esetekre van, és ez nem tudom, hogy mennyire lenne sürgős. Szerintetek érdemes bemenni? És ha igen, mit tudnak ezzel kezdeni?



2023. febr. 9. 15:04
 1/5 anonim ***** válasza:

Inkább a sebészetre mennék,oda sem kell beutaló.

Majd ott megmondják,merre tovább.Időpontot kell kérni.

2023. febr. 9. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Igen, ezzel mindenképp a területileg illetékes sebészetre menjél. Meséld el az előzményéket és azt, hogy most hogy érzed. Oda sem időpont, sem beutaló nem kell és több mint valószínű nem is fognak elküldeni.

Nálunk az SZTK sebészetre nem kell időpont.

2023. febr. 9. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Sebészetre nálunk sem kell időpont.
2023. febr. 9. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Megnéztem az interneten, és az itteni kórházban baleseti sebészeti sürgősségi ambulancia van, szóval ha oda elmegyek, akkor ott el tudnak látni ezzel?
2023. febr. 9. 20:06
 5/5 anonim ***** válasza:
Szerintem igen.
2023. febr. 9. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!