Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Járóbeteg ellátásnál vannak...

Járóbeteg ellátásnál vannak orvostanhallgatók?

Figyelt kérdés
Lehet hülye kérdés lesz, de 16 éves vagyok, nőgyógyászhoz kell mennem és nem nagyon akarom hogy pont egy ilyen helyen vizsgáljanak meg orvostanhallgatók (ráadásul úgy, hogy van az orvosin pár távolabbi ismerősöm és félek hogy pont őket kapom ki) Itt elsősorban olyan kórházakról beszélek amely városokon egyetem van.(pl. Pécs, Szeged)Arról hallottam, hogy az osztályokon szoktak lenni de azt nem tudom, hogy pl. egy nőgyógyászaton vagy fül-orr-gégészeten vannak-e rendelési időben..
2023. febr. 11. 19:16
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Előfordulhatnak, igen.
2023. febr. 11. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Ypszilon1980 ***** válasza:
100%
2 eset van. Az egyik, hogyha oktató kórház, akkor lehetnek és te mikor odamész ezt elfogadod. A másik, mikor nem kifejezetten okatató kórház, akkor is lehetnek, de akkor csak a te beleegyezéseddel lehetnek jelen.
2023. febr. 11. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Ráadásul ha jelzitek, hogy ismeritek egymást, akkor biztos, hogy kiküldik őket, az ilyen összeférhetetlenségekre azért szoktak figyelni. (Legalábbis szoktak. Nálunk radiológia szemináriumon simán kivetítették a csoportnak az egyik évfolyamtársunk MRI felvételét, hiába szóltunk, hogy ismerjük, azt már nem tettük hozzá, hogy az egyel arrébbi csoportba jár radiológiából, és kb 2 perccel azelőtt abba a terembe is benézett, keresve a saját termét)
2023. febr. 12. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 xp ali ***** válasza:
Lehet ilyen, de szakorvosi felügyelettel tevékenykednek. És ha ismeritek egymást és jelzed, akkor nyilván nem ő fog megvizsgálni, hacsak nem kifejezetten ehhez ragaszkodsz. ;)
2023. márc. 21. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!