Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Tb kártya nélkül Ultrahang...

Nagyklau2 kérdése:

Tb kártya nélkül Ultrahang vizsgálat, abortusz mennyibe kerül? Több mint egy hónap lenne mire vissza állítanak a tb kártya beszéltem illetesel nincs annyi időm.

Figyelt kérdés

2023. febr. 22. 15:07
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Ha van TB-d, akkor is 41 ezer, plusz ugye a műtét ára, ami vaszínűleg kórháztól függ, de 100 ezer alatt nem hiszem, hogy megúszod. Plusz a vizsgálatok, az is még legalébb egy 20-as. De pontosat a kórházban tudnak mondani.
2023. febr. 22. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Próbáltam velük beszélni mondták csinálnak ultrahangot amit itt helyszínen fizetni kell de összeget nem mondtak ami zavaró. És sajnos most nem állok úgy anyagilag hogy helyszínen több száz ezret ki fizessek. Nem tudom mihez kezdjek
2023. febr. 22. 15:19
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Hát az abortuszt biztos nem kell helyszínen fizetni, egy vizsgálat meg egy UH meg 10-20 ezerből megvan.
2023. febr. 22. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Mindenképp meg próbálok beszélni megint a kórházal de nem nagyon együtt működoek.

Próbálom intézni a tartozasom is de jelenleg nincs munkahelyem. De előtte dolgoztam több helyen is de nem jelentettek ami ebben a helyzetben elég szarul jött. Köszönöm a válaszod

2023. febr. 22. 15:24
 5/8 Med_fet_ati ***** válasza:
100%
A #2 válaszolóval értek egyet, ha van TAJ számod, de nincs rendezve a jogviszonyod, az nem azt jelenti, hogy kp-ban fizetned kell. Felkerül tartozásként a folyószámládra, aztán egyszer majd valamiből behajtják.
2023. febr. 22. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Remélem így lesz még próbálok beszélni a helyi kórházal.

Meg annyi kérdésem lenne csak abba a kórházba tudok kerdezoskodni ami lakcimem szerint tartozom.?

2023. febr. 22. 15:42
 7/8 Med_fet_ati ***** válasza:
Ebben állandó varia van, de szerintem igen, elsősorban azzal, ahová tartozol...
2023. febr. 22. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm
2023. febr. 23. 07:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!